JAKÉ BOT NOSIT K LACLÁČÍM?

2021-04-28
JAKÉ BOT NOSIT K LACLÁČÍM?

LACLÁČOVÉ KALHOTY JSOU JEDNOU Z TĚCHTO TRENDŮ, KTERÉ SE VRÁCÍ JAKO BUMERANG V MÓDĚ. POKUD SE CHCETE CÍTUT SVOBODNĚ A POHODLNĚ TENTO MODEL KAHOL JE IDEÁLNÍ VOLBOU. ZDALI MŮŽETE V LACLÁČÍCH VYPADAT STYLOVĚ? SAMOZŘEJMĚ, ŽE ANO! STAČI JEN VĚDĚT JAKÉ BOTY K NIM OBOUT.Co jsou lacláče?


Lacláče jsou charakteristickým kusem oblečení, který se skládá z kombinace klasických kalhot a čtvercové přední části s kapsou na nastavitelných šlech.


Obecně se tomuto typu kalhot říká „zahradníky“, které si přirozeně spojujeme se zahradnictvím a životem na venkově. Historie lacláčů je však mnohem zajímavější a sahá až do koloniální Indie.


Název lacláče vychází z typu materiálu, z něhož jsou vyrobeny. Poprvé se zmiňuje v 17. století v souvislosti s levným hustým bavlněným materiálem, který měl obvykle modrou barvu. Tento materiál používali obyvatelé chudých čtvrtí Bombaje v přístavní vesnici Dongri.


Angličané měli rádi texturu a pevnost materiálu, a tak ji začali používat k výrobě pracovních kalhot. Z názvu „Dungri" vymysleli britskou frázi „dungaree". V roce 1853 se kalhoty a jakýsi „podbradník" spojily a vytvořily první pracovní oděv". Design Leviho Strausse a jeho obchodního partnera Jacoba Davise si získal oblibu po celé Americe a brzy se stal standardním oděvem dělníků. Dungaree byli tak pohodlní, snadno se nosí a jsou praktičtí, že rychle opustili tovární zdi.Jak nosit lacláče?


V dnešní době nosíme lacláče nejen do dílny nebo na zahradu, ale také každý den. Kalhoty jsou nabízeny v mnoha barvách, vzorech a jsou vyrobeny z různých materiálů. Mohou být pevné nebo volné, prané, hluboké indigo, roztřepené nebo formální. Ušli dlouhou cestu od pracovního oblečení k oblečení, které lze také použít jako elegantní overal.V ZÁVISLOSTI NA PŘÍLEŽITOSTI MŮŽEME NOSIT DÁMSKÉ LACLÁČE NA MNOHO SPŮSOBY.


Sportovně a na každodenní použití. Nejlépe se nosí s Topem nebo tričkem a se sportovní obuví - teniskami, sneakersy nebo botasky.


Na sportowoElegantně a do práce. Lacláče v elegantnější verzi s úzkými a stylovými nohami lze kombinovat se stylovou košilí a vysokými podpatky.


NĚKTERÉ TYPY LACLÁČŮ MŮŽOU KLIDNĚ ZASTOUPIT I  ELEGANTNÍ VERZE OVERALŮGRAFIKA: NĚKTERÉ TYPY LACLÁČŮ MŮŽOU KLIDNĚ ZASTOUPIT I ELEGANTNÍ VERZE OVERALŮ

V letním stylu. Lacláče se vyrábějí také s krátkými nohavicemi o délce 3/4. Z tohoto důvodu jsou ideální pro letní outfity k sandálkům nebo s botami na klínku.


Jaké boty k lacláčům vybrat?


Výběr obuvi k lacláčům do značné míry závisí na tom, jaký styl kalhot máme a za jakých okolností budeme stylizovat. Jak jsme již zmínili, s tímto typem kalhot může ladit mnoho druhů dámských bot.


Tenisky, slip ony a sneakersy.


Nazouvací tenisky a sportovní obuv jsou ideální volbou pro neformální styl. Vypadají skvěle v kombinaci s džínovými lacláči, boyfriendami nebo krátkými kraťasy.


Lacláčové kalhoty a sandálky na podpatku, lodičky nebo nazouváky Některé lacláče mohou úspěšně nahradit elegantní overaly. Pokud tedy chcete svému stylingu dát více oficiálního vzhledu, dobrou volbou bude obutí vašich oblíbených lodiček. V závislosti na situaci to mohou být černé volné nebo těsné lacláče nebo džíny boyfriendy.


V kombinaci se sportovní bundou a kabelkou budeme vypadat opravdu stylově. Náš nápad na oblečení: kombinujte černé lacláče s bílou nebo pruhovanou košili a klasickou koženou bundu.


Dámské mokasíny


Možná na první pohled vypadá tato kombinace docela překvapivě. Nicméně dámské lacláče v kombinaci s mokasíny nebo loafersami  jsou skvělým nápadem, jak dát vašemu oblečení formálnější vzhled. V tomto případě je perfektní kombinovat látkové lacláče s mokasíny a volnou bundou.


Dámské letní espadrilky


Dámské espadrilky jsou typickou letní obuví. Budou ladit s lacláči s krátkými nohami, stejně jako s montérkami v bílé barvě nebo v letních vzorech a barvách.


Dámské lacláče a holínky


Spojujeme tuto kombinaci s jarními zahradními pracemi. V tomto případě nezáleží na tom, jaký typ lacláčů a bot si zvolíme. Je důležité, aby to bylo pohodlné a bezpečné. A když venku prší a vy se chystáte nakupovat do města? Pak stojí za to sáhnout po elegantnější kombinaci. Chcete-li v lacláčich vypadat stylově, zkombinujte těsné kalhoty s vysokýma holinkama.


Ukaž více výpisu z Duben 2021
Doporučené
Šetříš225,00 Kč
Nazouvací espadrilky Vices Nazouvací espadrilky Vices
525,00 Kč750,00 Kč8925 pkt.
Šetříš106,00 Kč
Šněrovací dámské černé tenisky ShelovetŠněrovací dámské černé tenisky Shelovet
206,00 Kč312,00 Kč3502 pkt.
Šetříš225,00 Kč
Černé dámské sportovní boty na platformě ShelovetČerné dámské sportovní boty na platformě Shelovet
525,00 Kč750,00 Kč8925 pkt.
Šetříš350,00 Kč
Dámské mokasíny Shelovet béžové na černé platforměDámské mokasíny Shelovet béžové na černé platformě
900,00 Kč1 250,00 Kč15300 pkt.
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
pixel