JAKÉ BOT NOSIT K LACLÁČÍM?

2021-04-28
JAKÉ BOT NOSIT K LACLÁČÍM?

LACLÁČOVÉ KALHOTY JSOU JEDNOU Z TĚCHTO TRENDŮ, KTERÉ SE VRÁCÍ JAKO BUMERANG V MÓDĚ. POKUD SE CHCETE CÍTUT SVOBODNĚ A POHODLNĚ TENTO MODEL KAHOL JE IDEÁLNÍ VOLBOU. ZDALI MŮŽETE V LACLÁČÍCH VYPADAT STYLOVĚ? SAMOZŘEJMĚ, ŽE ANO! STAČI JEN VĚDĚT JAKÉ BOTY K NIM OBOUT.Co jsou lacláče?


Lacláče jsou charakteristickým kusem oblečení, který se skládá z kombinace klasických kalhot a čtvercové přední části s kapsou na nastavitelných šlech.


Obecně se tomuto typu kalhot říká „zahradníky“, které si přirozeně spojujeme se zahradnictvím a životem na venkově. Historie lacláčů je však mnohem zajímavější a sahá až do koloniální Indie.


Název lacláče vychází z typu materiálu, z něhož jsou vyrobeny. Poprvé se zmiňuje v 17. století v souvislosti s levným hustým bavlněným materiálem, který měl obvykle modrou barvu. Tento materiál používali obyvatelé chudých čtvrtí Bombaje v přístavní vesnici Dongri.


Angličané měli rádi texturu a pevnost materiálu, a tak ji začali používat k výrobě pracovních kalhot. Z názvu „Dungri" vymysleli britskou frázi „dungaree". V roce 1853 se kalhoty a jakýsi „podbradník" spojily a vytvořily první pracovní oděv". Design Leviho Strausse a jeho obchodního partnera Jacoba Davise si získal oblibu po celé Americe a brzy se stal standardním oděvem dělníků. Dungaree byli tak pohodlní, snadno se nosí a jsou praktičtí, že rychle opustili tovární zdi.Jak nosit lacláče?


V dnešní době nosíme lacláče nejen do dílny nebo na zahradu, ale také každý den. Kalhoty jsou nabízeny v mnoha barvách, vzorech a jsou vyrobeny z různých materiálů. Mohou být pevné nebo volné, prané, hluboké indigo, roztřepené nebo formální. Ušli dlouhou cestu od pracovního oblečení k oblečení, které lze také použít jako elegantní overal.V ZÁVISLOSTI NA PŘÍLEŽITOSTI MŮŽEME NOSIT DÁMSKÉ LACLÁČE NA MNOHO SPŮSOBY.


Sportovně a na každodenní použití. Nejlépe se nosí s Topem nebo tričkem a se sportovní obuví - teniskami, sneakersy nebo botasky.


Na sportowoElegantně a do práce. Lacláče v elegantnější verzi s úzkými a stylovými nohami lze kombinovat se stylovou košilí a vysokými podpatky.


NĚKTERÉ TYPY LACLÁČŮ MŮŽOU KLIDNĚ ZASTOUPIT I  ELEGANTNÍ VERZE OVERALŮGRAFIKA: NĚKTERÉ TYPY LACLÁČŮ MŮŽOU KLIDNĚ ZASTOUPIT I ELEGANTNÍ VERZE OVERALŮ

V letním stylu. Lacláče se vyrábějí také s krátkými nohavicemi o délce 3/4. Z tohoto důvodu jsou ideální pro letní outfity k sandálkům nebo s botami na klínku.


Jaké boty k lacláčům vybrat?


Výběr obuvi k lacláčům do značné míry závisí na tom, jaký styl kalhot máme a za jakých okolností budeme stylizovat. Jak jsme již zmínili, s tímto typem kalhot může ladit mnoho druhů dámských bot.


Tenisky, slip ony a sneakersy.


Nazouvací tenisky a sportovní obuv jsou ideální volbou pro neformální styl. Vypadají skvěle v kombinaci s džínovými lacláči, boyfriendami nebo krátkými kraťasy.


Lacláčové kalhoty a sandálky na podpatku, lodičky nebo nazouváky Některé lacláče mohou úspěšně nahradit elegantní overaly. Pokud tedy chcete svému stylingu dát více oficiálního vzhledu, dobrou volbou bude obutí vašich oblíbených lodiček. V závislosti na situaci to mohou být černé volné nebo těsné lacláče nebo džíny boyfriendy.


V kombinaci se sportovní bundou a kabelkou budeme vypadat opravdu stylově. Náš nápad na oblečení: kombinujte černé lacláče s bílou nebo pruhovanou košili a klasickou koženou bundu.


Dámské mokasíny


Možná na první pohled vypadá tato kombinace docela překvapivě. Nicméně dámské lacláče v kombinaci s mokasíny nebo loafersami  jsou skvělým nápadem, jak dát vašemu oblečení formálnější vzhled. V tomto případě je perfektní kombinovat látkové lacláče s mokasíny a volnou bundou.


Dámské letní espadrilky


Dámské espadrilky jsou typickou letní obuví. Budou ladit s lacláči s krátkými nohami, stejně jako s montérkami v bílé barvě nebo v letních vzorech a barvách.


Dámské lacláče a holínky


Spojujeme tuto kombinaci s jarními zahradními pracemi. V tomto případě nezáleží na tom, jaký typ lacláčů a bot si zvolíme. Je důležité, aby to bylo pohodlné a bezpečné. A když venku prší a vy se chystáte nakupovat do města? Pak stojí za to sáhnout po elegantnější kombinaci. Chcete-li v lacláčich vypadat stylově, zkombinujte těsné kalhoty s vysokýma holinkama.


Ukaž více výpisu z Duben 2021
Doporučené
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel