JAKÉ BOTY BUDOU PASOVAT K ČERVENÝM ŠATŮM?

2020-05-29
JAKÉ BOTY BUDOU PASOVAT K ČERVENÝM ŠATŮM?
KOUPILA SIS PRÁVĚ PERFEKTNÍ ČERVENÉ ŠATY A NEMŮŽEŠ SE DOČKAČ AŽ SI JE OBLEČEŠ NA "VELKÝ DEN" ? VŠE JE PŘIPRAVENÉ, JEN ZBYLO JEDNO DILEMA -JAKÁ BARVA BOT BUDE LADIT K ŠATŮM?


Červené šaty vždy zaručí okamžitý ženský efekt kterého si nelze pak nevšimnout. Nosíme je pokud chceme být „nepřehlednuté v davu “, a chceme upoutat pozornost ostatních. Není neobvyklé, že kreace v červené barvě jsou vybírány pro velké gala a speciální akce - svatbu, rodinné oslavy nebo rande s milovaným (valentýn, výročí ). Kromě barvy šatů jsou také důležitým prvkem také doplňky, v tomto případě se jedná o obuv.

Které boty dobře ladí k červeným šatům?

Na začátek dobrá zpráva - není vůbec důležité jaký odstín mají tvé šaty - vínový, makový, purpurový, karmínový, granátový, nebo rudý. Barva bot, jak najdete v tomto článku, jsou „bezpečné a univerzální“, ale budou fungovat se všemi různými variantami.


Tohle jsou nejlepší boty na nošení s červenými šaty.

Béžové a nude boty a červené šaty

Lodičky v neutrálních čistých barvách lze dokonale nosit s červými šaty. Boty v takových odstínech říkají, že červené šaty jsou v prvním místě, nic neodvrátí pozornost od našeho celkového looku. Barva obuvi lze kombinovat s více extravagantními červenými šaty - vyšívky, krajky. Je také důležité mít na paměti plusy lodiček nude. Opticky prodlouží Vaše nohy!

Stříbrné boty a červené šaty

Červená jde dobře s kovovými odstíny a stříbrná je jedna z nejjednodušších na nošení. Stříbrná a červená se navzájem nejlépe doplňují, když k celkovému stylu přidáte další stříbrné doplňky, např. Stříbrné šperky nebo psaníčko ve stejném odstínu.

Zlaté boty a červené šaty

Zlato v kombinaci s červenou dává vynikající kouzelný efekt. Bez ohledu na to, zda jsou to lodičky na vysokém podpatku nebo sandály s dalšími ozdobami - zlato vždy vypadá úžasně obklopené červenou barvou. Koneckonců je to královská kombinace! Zlaté lodičky jsou ideální ke všem šatům od krátkých mini až po šaty maxi v tmavě vínové barvě.


Černé boty s červenými šaty

Černé podpatky jsou bezpochyby prvním návrhem, který na nás přijde v souvislosti s botami k červeným šatům. Černá bude 100% - zvláště pokud mají vaše šaty jednotný odstín.
Spojením červených mini nebo midi šatů s jemnými černými sandály na vysokém podpatku získáte velmi ženskou a sofistikovanou stylizaci. Alternativně můžete kombinovat masivní černé vysoké podpatky s stejně masivním rudými šaty nebo s maxi šaty pro více uvolněný vzhled.

Bílé boty na červené šaty

Pokud chcete vytvořit kontrastní kombinace a myslíte si, že černá může být pro sezónu nebo příležitost příliš těžká, oblékněte si bílé sandály nebo vysoké podpatky. .Bílá bota rozjasní stylizaci, pomůže mírně změkčit jasnost červené. Tato barevná kombinace je ideální pro ležérní styling. Bílé tenisky vypadají úžasně s jednoduchými červenými šaty a jsou skvělým nápadem pro pohodový outfit na každý den. Vytvoří ohromující kombinaci sportovního a okouzlujícího stylu. Chcete-li vypadat elegantněji, vyzkoušejte bílé sandály na vysokém podpatku se světle červenými šaty midi - ideální sada pro koktejlové večírky.

Celkový vzhled aneb červené vysoké podpatky a červené šaty

Nosíte červené vysoké podpatky nebo sandály k červeným šatům? Proč ne! Tato varianta je povolena, ale musíte si dát pozor. Odstín bot je důležitý - je důležité, aby byly ve stejné barvě jako šaty. Jinak jsme v nebezpečí módího faux pas.

Černá, bílá, zlatá, nude jsou univerzální a „bezpečné“ barvy, které nejlépe odpovídají červeným šatům. To však neznamená, že k tomu nejsou vhodné jiné barvy. Červené šaty budou také vypadat skvěle s méně zřejmými barvami obuvi. Minimalistické červené šaty v jednoduchém stylu, můžou vytvořit super komninace například s:

  • Kobaltovými lodičky;
  • žlutými sandálky na podpatk;
  • lodičky ve fuchsiové barvě
  • Lodičky v tmavě zelené barvě.
Ukaž více výpisu z Květen 2020
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel