JAKÉ BOTY K ZELELÝM ŠATŮM?

2020-12-07
JAKÉ BOTY K ZELELÝM ŠATŮM?
ZELENÁ NENÍ POUZE MODERNÍ BARVOU, ALE TAKÉ DOKONALÝ VÁNOČNÍ ODSTÍN A DALŠÍ OSLAVY, TAKÉ JAKO LETNÍ SVATBA. PŘEDSTAVUJEME NEJLEPŠÍ BAREVNÉ BOTY, KTERÉ BUDOU NEJLEPŠÍ SE ZELENÝMI ŠATY.

Jednou ze skvělých věcí na zelené je to, že až na několik výjimek budou následující boty ladit s jakýmkoli odstínem.

Stříbrné boty

Stříbrná vypadá jedinečně v kombinaci se zelenou a absolutně v každém jejím odstínu. Zrcadlové kovové stříbro je nejlepším materiálem pro stříbrné boty a dodává jim moderní vzhled. To znamená, že i neprůhledné nebo lesklé stříbro bude vypadat skvěle se zelenou.


Zlaté boty

Teplejší alternativou stříbra je zlato. Jedná se o jednu z nejsofistikovanějších barev obuvi, kterou můžete nosit se zelenou. Růžové zlato je také skvělou volbou, zejména v kombinaci s mátově zelenými šaty. Zlaté boty vypadají elegantně se smaragdově zelenými večerními šaty, jako jsou šaty a plesové šaty. Když nosíte zlaté vysoké podpatky, rozhodněte se pro ladící zlaté doplňky, včetně šperků.


Černé boty

Černé boty budou téměř jistě vypadat skvěle s čímkoli, takže je to opravdu zřejmá volba. Minimalistické černé vysoké podpatky a sandály jsou ideální volbou, pokud chcete, aby vaše zelené oblečení bylo středem pozornosti. Pokud chcete své černé obuvi přidat trochu vkusu, podívejte se na svršek z lakované kůže nebo texturované materiály, jako je potisk z krokodýlí kůže. Černá podpatek nebo kovový podpatek také dodají tlumenému zelenému oblečení nějaké kouzlo.


Béžové boty

Nuda , béžové nebo růžové boty jsou skvělou obuví, která se hodí k jakémukoli oblečení, a je jednou z nejlepších barevných možností, jak si obléknout zelenou. Nejlepší akt je tón pleti, který odpovídá vašemu tónu pleti.
Buty w kolorze nude

Bílé boty

Bílé boty ladí se zeleným oblečením a čím méně je minimalistická, tím je ležérnější. Do této skupiny patří také bílé sportovní boty nebo tenisky, které ladí se zelenými tričkami a tepláky.


Hnědé boty

Další skvělou barvou, kterou můžete nosit se zelenou barvou, abyste vytvořili klidnější a zemitější pocit, je hnědá bota. Všechny odstíny hnědé fungují dobře se zelenými, ale zdá se, že bohatší čokoládově hnědá nejlépe funguje s odstíny zelené (zejména khaki).


Boty s leopardím potiskem

Tento zvířecí potisk se hodí k jakékoli studené barvě. Zatímco většina zelených vypadá v klasických leopardích nebo gepardových botách nádherně, odvážnější design bude lepší

.

Boty v kontrastní barvěButy w kolorze nude

Pokud chcete jít opačným směrem než neutrál, skvělým způsobem je spárování zelených sad s kontrastní barvou. Tato volba vás jistě zaujme, protože jak vaše oblečení, tak vaše boty se navzájem doplňují, díky čemuž vyniknete.


Žluté boty: jakýkoli odstín funguje. Bledě žlutá se zelenou v odstínech máty a khaki vypadá dobře, zatímco intenzivní žluté slunečné boty se smaragdově zelenou a limetkově zelenou.


Růžové a korálové boty:Růžová Barbie vypadá skvěle s limetkově zelenou, zatímco fuchsie vypadá skvěle s tmavšími odstíny zelené. Korálová bota je skvělou volbou pro tmavší zelenou, ale ujistěte se, že je více růžová než oranžová.


Fialové boty:Fialové boty vytvářejí úžasný kontrast ke všem druhům zelených, zejména jablkových a smaragdově zelených.


Jaké barvy bot by se neměly nosit se zelenou?

Červené boty: pokud hledáte oblečení s vánoční tematikou.


Modré nebo tmavě modré boty:Jedná se o příliš podobný odstín oblečení, než aby vypadal skvěle.


Oranžové boty: Mohou vypadat trochu jako dýně ve světle zelených šatech nebo kalhotách, ale mohou dobře ladit s velmi tmavými khaki barvami.


Ukaž více výpisu z Prosinec 2020
Doporučené
Šetříš166,00 Kč
Dámské růžové lodičky na vysokém podpatku  Dámské růžové lodičky na vysokém podpatku
556,00 Kč722,00 Kč
Šetříš166,00 Kč
Dámské béžové lodičky na vysokém podpatku  Dámské béžové lodičky na vysokém podpatku
556,00 Kč722,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel