JAKÉ BOTY NOSIT K DŽÍNÁM/KALHOTÁM FLARE?

2022-03-21
JAKÉ BOTY NOSIT K DŽÍNÁM/KALHOTÁM FLARE?

Vrací se móda kalhot ve stylu flare, tedy oblíbené „zvony“. Které boty se hodí k džínům se širokými nohavicemi?

Flare kalhoty - jaký je tento střih?

Kalhoty flare mají rozšířené nohavice. Mohou to být jak velmi široké zvony, tak kalhoty, které mají ve spodní části o něco méně materiálu. Obvykle jsou vyrobeny z džínoviny. Flare kalhoty byly velmi oblíbené v 70. letech a nyní se jejich móda definitivně vrací.


Perfektní boty ke džínům flare

Kalhoty typu flare není vůbec snadné dopasovat tak, aby vznikl dobře vypadající outfit. Nejtěžší je sladit je s botami. Zde je několik návrhů modelů, které jistě budou fungovat.

Boty na platformě

Boty na platformě jsou jistě odkazem na hippie módu. Tehdy se zrodily také kalhoty flare. Díky hrubé podrážce se silueta stává lehkou. Takový model, který je zároveň překrytý materiálem kalhot, vás rozhodně zeštíhlí. Boty na platformě jsou speciální nabídkou na léto v podobě sandálů. Slušet jim bude přírodní podrážka, například dřevěná. Platforma také umožňuje nosit vyšší podpatky než klasické.


Sneakersy

Pohodlné tenisky se hodí téměř ke všemu, včetně džínů flare. Vybrat si můžete typickou sportovní obuv, nejlépe v pestrobarevných barvách nebo s různým zdobením. Budete se cítit pohodlně a uvolněně. Jsou ideální volbou ke kalhotám s rozšířenými nohavicemi.JAKÉ BOTY NOSIT K DŽÍNÁM/KALHOTÁM FLARE?


Boty na vysokém podpatku

Flare džíny se nejlépe hodí ke kotníkovým botám na vysokém podpatku s hranatou nebo mandlovou špičkou. Z nohavice kalhot tak jen mírně vyčnívají.


Traperky na silné podrážce

Masivní boty vypadají prostě skvěle v kombinaci s kalhotami s extra širokými nohavicemi. Boty ve vojenském stylu jsou skutečným módním trendem roku 2022.


Boty na klínku

Boty na klínovém podpatku pokryté kalhotami působí velmi lehce. Přidají centimetry na výšce a zároveň odlehčí zdánlivě těžké džíny. Jsou rovněž velmi pohodlnou možností.JAKÉ BOTY NOSIT K DŽÍNÁM/KALHOTÁM FLARE?


Sandály na sloupku

Masivní podpatky jsou dokonalou volbou ke kalhotám typu flare. Především díky tomu, že skvěle ladí se širokými kalhotami. Sandály na sloupku budou ideální na léto.


Dřeváky

Těžké dřeváky s dřevěnou podrážkou dobře vyvažují zvonové nohavice. Vážou se na retro módu. Nejlepší však je, když tyto typy kalhot nesahají na zem a končí o dva centimetry výše. Tento způsob nošení i žabek - dřeváků je nejpohodlnější.


Jaké boty nenosit ke zvonům?

Ne všechny boty budou vypadat dobře se zvony. Zde jsou příklady těch kombinací, kterých je lepší se vyvarovat.


Boty na jehlových podpatcích

Kalhoty s velkým množstvím materiálu ve spodní části v kombinaci s tenkými a nestabilními podpatky jsou nejsnazší způsob, jak efektně spadnout. Chůze v takové sestavě je extrémně krkolomná. Silný podpatek je rozhodně lepší volbou.


Lodičky do špičky

Špičky této obuvi vyčnívající z nohavic do zvnu vytvoří vzhled čarodějnice. U takových bot také není těžké zaháknout látku, což způsobuje stejné problémy jako boty na jehlových podpatcích.


Nazouváky

Boty, které se pod džínovým materiálem skrývají, jsou módní katastrofou. Samozřejmě je zde také otázka pohodlí a bezpečnosti takového stylingu. Materiál se pod patami bude vlnit a vše bude působit extrémně nedbale. Proto je to jedna z nejhorších možností. To platí pro boty s plochou podrážkou. Pantofle na podpatku, zvláště dřeváky, mohou v tomto outfitu naopak vypadat skvěle.


Ukaž více výpisu z Březen 2022
Doporučené
Šetříš333,00 Kč
Černé dámské sneakersy na platformě Černé dámské sneakersy na platformě
1 111,00 Kč1 444,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel