JAKÉ BOTY NOSIT S DÁMSKÝM KABÁTEM? ČÁST PRVNÍ – BARVY KABÁTU

2020-12-07
JAKÉ BOTY NOSIT S DÁMSKÝM KABÁTEM? ČÁST PRVNÍ – BARVY KABÁTU

V PODZIMNÍ SEZÓNĚ JE ČAS VYMĚNIT LETNÍ ČÁSTI SKŘÍNĚ NĚČÍM TEPLÝM A VHODNĚJŠÍM V TÉTO SEZONĚ. DÁMSKÝ KABÁT JE STYLOVÝ A TEPLÝ A MŮŽE BÝT ZÁKLADEM CELÉHO VZHLEDU. KLASICKÉ NEBO MODERNÍ, JEDNODUCHO SE HODÍ K NEJDŮLEŽITĚJŠÍM TRENDŮM KAŽDÉ SEZÓNY. KŮŽE, VLNA, ČERNÁ NEBO BÉŽOVÁ. ZÁVISÍ NA VÁS, JAK TO STYLUJETE A KTERÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ SI VYBERETE, ABYSTE SE V TOMTO PODZIMU CÍTILI FASHION!Jaké boty zvolit pro dámský kabát?


Přemýšlíte však, které boty se vám budou nejlépe hodit ke kabátu? Ve skutečnosti si můžete vybrat z jakéhokoli modelu, podle toho, jaký efekt chcete dosáhnout a jaký druh oblečení vytvořit. Největší módní domy na světě, jako je Gucci, vytvářejí retro stylizace s kabátem v hlavní roli a kombinují je s mokasíny, zatímco Saint Laurent se zaměřuje na silnější vzhled s traperky. Dámské boty ke kabátu se určitě budou lišit v závislosti na jeho barvě. Máme pro vás několik módních návrhů, právě včas pro nadcházející zimu.jaké boty nosit s kabátem

Jaké boty pro černý kabát?


Díky univerzální barvě kabátu si můžete vybrat boty jakéhokoli odstínu a zbláznit se do barev! Co tak zvolit něco méně zřejmého a zvolit kozačky ve výrazné barvě nebo se zajímavou strukturou? Pokud je zkombinujete se vzorovanou sukní nebo oblíbenými džíny, určitě získáte stylový a neobvyklý efekt!Jaké boty pro šedý kabát?


Šedá, stejně jako černá, může být skvělou barevnou základnou pro zbytek oblečení. Hořčičné kozačky budou dokonale ladit s poměrně neutrálním odstínem kabátu a přitahují oči zvědavých kolemjdoucích. K tomu si můžete vybrat bílé pletené šaty, které vytvoří pohodlný vzhled, právě včas na chladné dny!


Jaké boty pro béžový kabát?


Béžový kabát je rozhodně nadčasový a klasický kus dámské šatny, který stojí za to mít ve svém šatníku. Jaké boty byste si ale měli vybrat, aby vypadaly elegantně? Můžete se rozhodnout pro kozačky na sloupku, díky nimž bude celý vypadat nejen módně, ale také vám dá pár centimetrů a štíhlou postavu.jaké boty nosit s dámským kabátem

Jaké boty pro žlutý kabát?

Samotný žlutý kabát je velmi silným prvkem celého stylingu. Při rozhodování o správné obuvi proto musíte pamatovat na to, že není v kontrastu se zbytkem celého oblečení. Můžete vsadit na něco „silnějšího“ a zvolit traperky například černé nebo bílé, které dodají celku charakter.


Jaké boty pro zelený kabát?


Zelený kabát může být stejně elegantní a nadčasový jako neutrální kabát a nemusí nutně znamenat, že výběr vhodných bot pro kabát bude problematický! Naopak - hnědé kozačky, které dokonale ladí s odstínem kabátu, nebo mokasíny, zde budou skvěle fungovat, až přijdou teplejší jarní dny.


Jaké boty pro tmavě modrý kabát?


Co tak spárovat tmavomodrý kabát s vašimi oblíbenými teniskami? Tuto zimu kombinujeme vzory, barvy a styly a tento vzhled je v trendu již několik sezón a rozhodně už dlouho nezmizí z ulic nejmódnějších metropolí světa. Nonšalantní, ale elegantní, tj. Stylový a nestandardní! Aby se mohla co nejlépe vyjádřit!


Jaké boty na hnědý kabát?


Hnědý kabát je skvělým základem pro zbytek vašeho oděvu, jako je tomu u černé nebo béžové, protože skvěle funguje u jiných barev. Kovbojky květinové šaty a klobouk jsou skvělým stylem, ve kterém má kabát také své místo, ale dominuje zbytku. Kožené kalhoty a traperky, jsou zase návrhem pro ty dámy, které se nebojí ukázat svou vzpurnou část přírody part


Ukaž více výpisu z Prosinec 2020
Doporučené
Šetříš167,00 Kč
Dámske lodičky na vysokom podpätku  černéDámske lodičky na vysokom podpätku černé
500,00 Kč667,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel