JAKÉ BOTY SE HODÍ K DŽÍNŮM BOOTCU?

2021-02-25
JAKÉ BOTY SE HODÍ K DŽÍNŮM BOOTCU?

AŽ DONEDÁVNA BYLY JEDINÝM MÓDNÍM TYPEM DÁMSKÝCHCH DŽÍNŮ TRUBKY. NAŠTĚSTÍ SE TO NYNÍ TROCHU ZMĚNILO A MÁME VÍCE MOŽNOSTÍ. JEDNÍM Z NICH JSOU DŽÍNY BOOTCUT. KTERÉ BOTY VYPADAJÍ NEJLÉPE S TÍMTO TYPEM KALHOT?


Co jsou džíny bootcut?

Kalhoty s botami mají mírně se rozšiřující nohavici ve tvaru zvonu, ale ne tak široké jako v typických zvonech. Tyto kalhoty jsou úzké nahoře a pomalu se rozšiřují od kolena. U nohou jsou dost volné, takže zakrývají boty.
>Co jsou džíny bootcut?

Pro koho bootcut džíny?

Pokud jste drobná, vyberte si pár s kratším švem. Vnitřní šev, který je délkou od vnitřku stehna ke dnu, je důležitý pro džíny typu bootcut, zejména pro malé nebo nižší postavy. Nechcete, aby vnitřní délka nohy byla příliš velká, protože džíny budou příliš dlouhé a možná budete muset otočit spodní část dolní končetiny, aby se vešly dobot, což nevypadá dobře. Místo toho zvolte vnitřní šev, který je určen pro nižší lidi, obvykle asi 74 až 76 cm dlouhý.

Pokud plánujete nosit podpatky, vyberte si pár s delším švem. Bootcut džíny jsou obvykle stylizovány pro boty na vysokém podpatku. Nohy prodlouží a zeštíhlí. Vypadají pěkně v kombinací s džíny bootcut s vnitřním švem, který je o 2,5-5 cm delší než běžný vnitřní šev.


Jaké vybrat džíny bootcut?

Jediný způsob, jak se ujistit, že jsou vaše džíny ty pravé, je vyzkoušet si je v obchodě, než si je koupíte. Zkuste se v nich posadit i ohnout se. Pojďte do nich a posaďte se nebo se ohněte. Vnitřní šev by vám měl dobře sedět a v pase by neměly být těsné.JAKÉ BOTY SE HODÍ K DŽÍNŮM BOOTCU?

Pokud dáváte přednost nákupu džínů online, přečtěte si pečlivě rozměry džínů před nákupem. Změřte vnitřní šev a pas lopatkou, abyste se ujistili, že vám kalhoty dobře padnou. Vyberte si tmavé džíny pro elegantnější vzhled. Tmavé džíny vypadají skvěle s elegantním topem nebo halenkou na večer. Mohou být také nošeny jako součást neformálního obchodního oblečení se sakem, pokud vaše kancelář umožňuje tento typ kalhot.


K jakým botám se hodí džíny bootcut?

Nízké boty obvykle s tímto typem džínů nevypadají dobře. Pokud je však zvon kalhot užší a jste vysoké postavy, můžete se pro takovou kombinaci klidně rozhodnout. Džiny bootcut můžete rovněž obléci k sandálkům se špičkou, nízkým lodičkám, balerínkám nebo zdobenými nazouváky.


Boty na podpatku

Pro tento druh kalhot jsou pravděpodobně nejlepší volbou boty na podpatku. Pokud kupujete džíny bootcut, ujistěte se, že kupujete jsou nohavice dostatečně dlouhé. Nohavice by měly zakrýt podpatek, ale zároveň by se neměly dotýkat země. Klidně můžete volit zdobenou obuv, třeba květinové vzory dodají vašemu stylu hippie kouzlo.

Kotníkové boty do špičky

Tyto boty jsou další v pořadí, které se hodí k džínům bootcut. V kombinaci s bílým tričkem, svetrem a kovbojským kloboukem budete okouzlující. Je však nutné, aby špička kotníkových bot byla viditelná a nohavice se nesmí dotýkat země. Také se ujistěte, že si vyberete Volte kotníkové boty do špičky v kovbojské stylu, kulaté špičce se vyhněte.
JAKÉ BOTY SE HODÍ K DŽÍNŮM BOOTCU?

Dámské lodičkyLodičky jsou oblíbenou obuví pro téměř všechny ženy. Lodičky můžete volit jak do špičky, tak s kulatou špičkou. Pamatujte, že čím vyšší bude podpatek, tím budou džíny bootcut vypadat lépe. Lodičky na podpatku krásně prodlouží a zeštíhlí tvou postavu.

Sandály na podpatku

Sandály jsou také jedním z nejoblíbenějších stylů bot, které se hodí k džínům bootcut. Sandály nabízejí velkou univerzálnost, protože mají otevřené prsty a mají nižší podpatky. Můžete si vybrat ze široké škály sandálů, protože téměř všechny vypadají dobře v kombinaci džínů bootcut. Čím vyšší podpatek u sandálů zvolíte, tím lépe bude celkový outfit vypadat.

Ukaž více výpisu z Únor 2021
Doporučené
Šetříš223,00 Kč
Casualové sandálky na klínkuCasualové sandálky na klínku
444,00 Kč667,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel