JAKÉ BOTY VYBRAT NA MATURITNÍ PLES?

2020-01-06
JAKÉ BOTY VYBRAT NA MATURITNÍ PLES?

MATURIŤÁK, BÝVÁ TAKOVÁ PRVNÍ DOSPĚLÁCKÁ PÁRTY, NA KTEROU JE TŘEBA SE OBLÉCT ELEGANTNĚ. DŮLEŽITÉ PRVKY PARTY STYLU , JSOU SAMOZŘEJMĚ BOTY. ČÍM SE ŘÍDIT, PŘI VÝBĚRU IDEÁLNÍCH BOT NA MATURITNÍ PLES?


KLÍČOVÁ PRAVIDLA

Pro ženy je nejdůležitějším pravidlem při výběru plesových bot: změřit své síly! Tenké, vysoké podpatky vypadají samozřejmě velkolepě, ale opravdu si v nich představujete noční párty? Zvláště pokud obvykle nosíte spíše ploché tenisky. Nezapomeňte si koupit boty předem a procvičit si chůzi po doma. Tímto způsobem se nejen vyhnete odřeninám a puchýřům, ale také se postaráte o svou sebedůvěru.

Vždy předpovídejte, že po několika hodinách, i na opravdu pohodlných vysokých podpatcích, budete mít dost. Proto si do kabelky přibalte i náhradní baleríny. Tuhle speciální noc vám nic nezkazí více, jako bolavé nohy. Určitě máte ve vašem šatníku klasické baleríny, které budou odpovídat vybraným šatům.


ZOBACZ NASZE BUTY

VZHLED BOTŮ

Výběr plesových bot není jen jejich pohodlí (i když je to samozřejmě nesmírně důležité), ale také jejich vzhled. V současné době již boty nejsou vybírány podle barvy sáčka (nebo naopak). Je lepší vybrat boty a doplňky k šatům, protože toho si všimne každý hned na první pohled. Jsou li šaty například hladké, černé, oblékají se zajímavé kontrastní doplňky včetně obuvi. Nejdůležitější věc je, aby jejich styl odpovídal šatům. Například vytvoření ve stylu rocku bude vypadat dobře s originálními těžšími botami a volnější romantickými šaty, například s lehkými sandálky.


ZOBACZ NASZE BUTY

NEJOBLÍBENĚJŠÍ A NEJMÓDNĚJŠÍ TRENDY MATURITNÍCH VEČÍRKŮ:


klasické vysoké podpatky (černé lodičky) - nejlepší pro standardní modely šatů na ramínkách, mírně rozšířené. Černá by měla být vybrána například pro vínovou nebo khaki zelenou. Vyberte si pohodlné a docela formální boty, které budete později používat, dokonce i na střední škole; pro odvážné zvířecí vzory - je to perfektní doplněk k jednoduchému oblečení. U tohoto typu obuvi si můžete vybrat například výraznější šperky nebo si vyčesat vlasy na Horu a použít výraznější a make-up, takže vše bude spolu krásně ladit.

Tmavé barvy (fuchsie, kobalt, červená) - jsou také určeny pro jednoduché uplé šaty. Barevný motiv z psaníčka lze opakovat, například při líčení, výběr originální barvy očních stínů nebo rtěnky;

minimalismus - jste spíše klidné a romantické stvoření, den přednost jemnějším barvám například v růžové nebo šedé. V takovém případě jsou nuda barvy a šatů a plesových bot ideální pro vás. Stejně jako černé vysoké podpatky můžete tyhle boty používat, například na letní párty. Protože boty se mísí s vaším tělem, zvolte nějaký výrazný akcent v v podobně šperků aby jste nevypadaly příliš bledě.


ZOBACZ NASZE BUTY

VÝHODY


Co můžete udělat před nákupem, abyste se ujistili, že vaše boty jsou pohodlné? Co můžete udělat před nákupem, abyste se ujistili, že vaše boty jsou pohodlné? Boty na platformě, poněkud snižují nepohodlí spojené s vysokým podpatkem. Podešev je stejně důležitá - dokonale hladká, může být velmi kluzká, což vám způsobí velké potíže na tanečním parketu. Pokud nemáte zkušenosti s vysokými podpatky, vsaďte na ty připevněné nebo na zapínání, které vám nespadnou z vaší nohy. A především vyberte podpatek, který je mnohem stabilnější a pohodlnější než ten jehlový, zejména proto, že stále musíte na maturitní ples nějak dojít.


ZOBACZ NASZE BUTY
Ukaž více výpisu z Leden 2020
Doporučené
Šetříš167,00 Kč
Lakované lodičky dámské na vysokém podpatku Lakované lodičky dámské na vysokém podpatku
500,00 Kč667,00 Kč
Šetříš167,00 Kč
Dámské fuchsiové lodičky Dámské fuchsiové lodičky
500,00 Kč667,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel