JAKÉ BOTY ZVOLIT K SUKNI V PODZIMNÍCH DNECH?

2021-12-07
JAKÉ BOTY ZVOLIT K SUKNI V PODZIMNÍCH DNECH?
KOTNÍKOVÉ BOTY SE NAPŘÍKLAD NEHODÍ KE KALHOTÁM NEBO LEGÍNÁM. CO VŠAK DĚLAT, KDYŽ CHCETE NA PODZIM NOSIT SUKNĚ A ŠATY? TADY JE NĚKOLIK NÁVRHŮ NA MODERNÍ BOTY.

Důležitá je barva

Boty volte v podzimních barvách: béžové, zemité barvy přírody, oranžovou atd. Nejuniverzálnější je samozřejmě černá, která se hodí téměř ke všemu. Velkou pozornost věnujte možnosti barevně přizpůsobit boty oblečení, které již máte, abyste nemuseli měnit celý šatník. To platí zejména o kabátech a bundách. V případě barevných bot je nesmírně důležité vybrat barvu punčocháčů tak, aby to celé působilo co nejpřirozeněji. Můžete se trochu zbláznit a rozhodnout se pro vzorované punčochové kalhoty, pokud jsou vaše podzimní boty tlumené a nezdobené.


Boty k sukni - kozačky nebo kotníkové boty?

Kotníkové boty jsou klíčem k dobře připravenému šatníku na podzim. Jsou obecně univerzálnější než kozačky ke kolenům a jsou vhodné pro všechna čtyři roční období. Boty mohou velmi lichotit postavě. Mohou však mít i opačný efekt. Pokud máte dlouhé štíhlé nohy, máte štěstí – kozačky můžete nosit, jak chcete. Pokud si však nohama nejste jistá a chcete dosáhnout zeštíhlujícího efektu, zvažte výšku svršku v botách. Ujistěte se, že vaše kotníkové boty končí na nejtenčím místě vašich nohou nebo kotníků. Jinak se budete věnovat nejširší části lýtek. Navíc se vyplatí volit modely, které jsou ve výšce kotníků upnuté, díky čemuž budou vaše nohy také vypadat štíhlejší.

JAKÉ BOTY ZVOLIT K SUKNI V PODZIMNÍCH DNECH?


GRAFIKA : Vyber boty v barvách podzimu: béžovou, zemité barvy přírody, oranžovou apod. Pokud chcete vytvořit iluzi delších nohou, může být skvělou volbou nosit boty stejné barvy jako džíny, legíny nebo punčochové kalhoty. Když se počasí začne ochlazovat, stále můžete nosit letní sukně a šaty nebo kratší džíny. Stačí je spárovat s kozačkami a kardiganem nebo lehkou bundou místo sandálů, které jste nosili v teplejších měsících.

Boty k sukni na podzim – jaké vybrat?

Zde jsou různé typy podzimních bot, ze kterých si můžete vybrat.

Kotníkové boty

Královna Alžběta, která má své rodinné kořeny ve viktoriánské éře, prý každý den nosí nějakou verzi Chelsea boots. Styl takové obuvi nehrozí, že by vyšel z módy Kotníkové boty mohou být zcela ploché, ale například na silné podrážce s chráničem, módní jsou ale i větší či menší podpatky.


Kotníkové boty

Kotníkové boty vypadají skvěle k dlouhým šatům a sukni. Kombinovat je můžete například s ozdobnými ponožkami pro hippie styl. Vybírejte je pouze tehdy, když to počasí dovolí.
Jakie buty do sukienki na jesienne dni?


Kozačky

Kozačky (například jednoduché kozačky nebo kozačky s blokovým podpatkem) se budou dobře hodit k šatům a midi sukním. Dlouhé boty na oblečení v této verzi mohou deformovat postavu a dělat ji těžkou. K úzké sukni jsou však nutné podzimní vysoké podpatky. Rozšířená sukně bude také vypadat dobře s plochými botami.


Mušketýrky

Mušketýrky Kozačky nad kolena jsou většinou přiléhavé kozačky sahající ke kolenům nebo i přes kolena. Tento styl je ideální pro krátké sukně nebo minišaty. Mějte však na paměti, jaký vzhled preferujete: čím jsou šaty ozdobnější, tím musí být mušketýři více tónovaní a naopak.


Kovbojky

Světle hnědé nebo béžové dámské kovbojky mohou být dobrou volbou pro přechodné počasí. Jejich široká stopka se bude dobře hodit k šatům a sukním dosahujícím ke kolenům nebo do půli stehen.


Ukaž více výpisu z Prosinec 2021
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel