JAKÉ JSOU TRENDY V BOTÁCH NA BĚHÁNÍ V ROKU 2021?

2021-08-09
JAKÉ JSOU TRENDY V BOTÁCH NA BĚHÁNÍ V ROKU 2021?

BĚHÁNÍ JE NEJJEDNODUCHŠÍ A NEJLEVNĚJŠÍ FORMOU SPORTOVNÍ AKTIVITY. NEVYŽADUJE ZVLÁŠTNÍ PŘÍPRAVY NEBO VELKÉ FINANCE. POTŘEBUJEME VŠAK KOMFORTNÍ A MÓDNÍ BĚŽECKÉ BOTY. KTERÉ VZORY TUTO SEZÓNU VLÁDNOU?


Léto a dovolená je nejlepší čas na zahájení joggingového dobrodružství. Jedná se o fyzickou aktivitu, která nám pomůže nejen zhubnout několik zbytečných kilogramů (před plavkovou sezónou), ale také posílit tělo. Nemusíme se připravovat na běh. Kdykoli (pokud chceme) si můžeme obléknout tričko, teplákovou soupravu a udělat si „kolo“ podél cest v parku, lese nebo na pláži.


Jak si vybrat perfektní dámskou běžeckou obuv?

Základní výbavou běžce pro začátečníky jsou samozřejmě pohodlné boty, které se hodí k noze. Na začátku to nemusí být nejdražší a značkové boty. Je důležité, aby se v nich naše noha cítila dobře. Při nákupu běžecké obuvi jsou důležitá tři kritéria: váha, tzv pokles a odpružení.


Hmotnost. Je mnohem snazší běhat v lehké a pohodlné obuvi než ty, které jsou těžké pro nohu. Na druhou stranu, lehčí boty mají tendenci mít méně odpružení, takže máte větší pocit ze země. Pokud urazíte krátké vzdálenosti, můžete zvolit lehčí botu. U delších může být lepší volbou další polstrování na těžší botě.

Drop je výškový rozdíl mezi patou a prsty. Pokud hledáme boty, ve kterých bude pro nás snazší běh z metatarzu, měli bychom zvolit boty s nižším poklesem. Pro běh na patě budou lepší boty s poklesem asi 8 až 12 mm.


Klasyczne białe


Amortizace. Odpružení tlumí nárazy. Je to obzvláště důležité, když běžíme často po tvrdé zemi, jako je asfalt, dlažební kostky nebo beton.

Jaké jsou trendy běžecké boty roku 2021?

Pohodlí a komfort musí jít ruku v ruce s dobrým designem. Zde je několik modelů obuvi, které budou letos v módě.


Klasická bílá

Klasické bílé běžecké boty jsou střihu, který nikdy nevyjde z módy a je vždy IN. Letos tomu nebude jinak. Výhodou bílé sportovní obuvi je, že se hodí k jakémukoli stylu. Můžeme je úspěšně nosit s šedou teplákovou soupravou, stejně jako k černým a barevným legínám. V každé kombinaci budou vypadat skvěle.


Síť a metalické barvy

Kombinace síťovaných a metalických odstínů je určitě jedním z nejzajímavějších trendů této sezóny. Síť, ve které je povrch podšitý, má další praktický rozměr. Umožňuje noze lépe dýchat. Tímto způsobem jsou naše nohy i po vyčerpávajícím tréninku lépe ochlazeny a méně se potí. Metalické detaily navíc vytvářejí tento „wow“ efekt, který dokonale zapadá do sportovních stylizací.Siatka i metal


Ugly trainers

Jedná se o jeden z nejpodivnějších a nejúčinnějších trendů posledních sezón. Jeho název v angličtině jednoduše znamená „ošklivá sportovní obuv“. Vyznačuje se překvapivými barevnými kombinacemi a kýčovitými doplňky. Jedná se o boty, které se určitě neztratíte v davu a v parku.


Color Blocking i neonowe

Blokování barev je trend, který se opírá o charakteristický způsob kombinování barev. V takovém případě ponecháte kontrastní barvy na opačných stranách palety barev. Tento princip se také velmi často používá u sportovní obuvi - barvy dodávají energii a sílu.

Textil

V poslední době se stále častěji volí textilní sportovní obuv. Vypadají skvěle, zaručují moderní design a dodávají noze dech.


Sportovní Slip ony

I když klasické dámské běžecké boty spojujeme především s botami se tkaničkami, stále častěji se objevují i nazouvací boty. Nazouvací sportovní obuv je ideální pro chůzi a lehčí běh. Poskytují lehkost, odpružení a pohodlí. Jsou vyrobeny z prodyšné látky a pružné a vzdušné síťoviny.


Ukaž více výpisu z Srpen 2021
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel