JAKÉ NOSIT DÁMSKÉ TENISKY K DŽÍNŮM A SUKNI?

2021-02-23
JAKÉ NOSIT DÁMSKÉ TENISKY K DŽÍNŮM A SUKNI?

DÁMSKÉ TENISKY JSOU JEDNÍM Z TĚCH MODELŮ BOT, KTERÉ NEMOHOU CHYBĚT V JARNÍM A LETNÍM ŠATNÍKU KAŽDÉ ŽENY. JSOU TO NADČASOVÉ, POHODLNÉ A VŠESTRANNÉ BOTY, KTERÉ MŮŽEME NOSIT V MNOHA STYLINGOVÝCH VARIANTÁCH. JAK NOSIT TENISKY, ABYSTE SE CÍTILA ATRAKTIVNÍ?

Dámské tenisky Dámské tenisky jsou oblíbenou obuví, které mají dlouhou tradici. Je těžké tomu uvěřit, ale poprvé byly viděny již v roce 1908. Tenisky už dávno přestaly být jen sportovní obuví, ale staly se z nich boty, které úspěšně kombinujeme s většinou oblečení v naší skříni. Nezáleží na tom, jaký styl si vyberete - šortky, dlouhé kalhoty, šaty nebo krátká mini sukně - hodí se ke všemu. Můžeme se inspirovat u filmových hvězd, které tenisky volí jako pro volný čas, tak klidně na slavnostní příležitost.

Při výběru oblečení zaleží hlavně na tom, s jakým stylem obuvi se potýkáme. Tenisky jsou k dispozici v několika variantách. Mezi nejoblíbenější patří vysoké tenisky, nízké tenisky nízké tenisky a tenisky na platformě. Důležitá je rovněž otázka barev. Tenisky jsou nabízeny v celé řadě barev. Od těch klasických základních barev jako jsou černé a bílé tenisky nebo námořnické tenisky až po modely zdobené v intenzivních barvách a zdobené překvapivými potisky.


NAUČTE SE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PRAVIDLA TÝKAJÍCÍ SE VÝBĚRU TENISEK.


Jaké mám nosit tenisky džínům?

Džínové kalhoty a tenisky jsou asi nejoblíbenější kombinací. Můžeme si obléct modely jakko jsou skinny, boyfriend, klasické úzké džíny nebo šortky.


jeansy i tampki”

S džínami skinny. V případě tohoto modelu můžete volit kotníkové tenisky a nohavice kalhot jednoduše do nich zastrčit. Nebo můžete džíny ohnout a ukázat kousek lýtka. Nezapomeňte však, že nevhodná délka ohnutí může opticky zkrátit nohy. Pokud jsou vysoké tenisky a kalhoty stejné barvy, boty nebudou tolik vyniknout a věnovat pozornost místu, kde je připojen horní část boty a spodní část kalhot.


S džínami boyfriend.Kotníkové a nízké tenisky s džínami typu boyfriend je velmi pohodlná a módní kombinace, která funguje zejména pro každodenní nošení. Přidejte volné tričko a sportovní sako a dokonalý vzhled připravený.


S džínami s rovnými nohavicemi. V této kombinaci buďte opatrné, protože ne vždy tenisky se širokými nohavicemi budou mít výsledek, který nás uspokojí. Je lepší, aby nohy příliš nespadly a nekroutily se na teniskách, protože to nevypadá příliš příznivě. V ideálním případě kalhoty končí v zářezu horní části boty. V případě kalhot s rovnými nohavicemi bude dosaženo dobrého efektu, když je ohneme. Pak dosáhneme lehkého, sportovního a velmi letního vzhledu.


jeansy, sukienka lub spódnica”

Jak nosit tenisky na sukni a šaty?

Není nic pohodlnějšího a přirozenějšího než kombinace krátké sukně nebo letních šatů s teniskami. Je třeba ale dodržet několik pravidel.


Nenoste vysoké tenisky k sukni nebo šatům končící ve výšce mezi kolenem a lýtkem. Vysoké tenisky mohou zbytečně rozšiřovat lýtko a opticky zkrátit nohy. Nejlepší volbou jsou šaty / sukně v délce mini nebo maxi.


Pozor na vzory. Obutí vzorovaných tenisek k vzorovaným šatům je nejhorší možnou volbou. Dosáhnete tak jediného výsledku - chaosu. Jednobarevné tenisky se hodí k šatům nejvíc. Univerzální volbou jsou v tomto případě bílé tenisky.


Ujistěte se, že vaše ponožky nejsou viditelné. Není vhodné, aby ponožky z tenisek vykukovaly. I když není problém s u kotníkových tenisek – ponožky nejsou vidět. V případě nízkých tenisek budou nejlepší volbou nízké ponožky nebo nošení bot bez ponožek.


Ukaž více výpisu z Únor 2021
Doporučené
Šetříš444,00 Kč
Dámské tenisky Big Star KK274018Dámské tenisky Big Star KK274018
556,00 Kč1 000,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel