JAKÉ NOSIT DÁMSKÉ TENISKY K DŽÍNŮM A SUKNI?

2021-02-23
JAKÉ NOSIT DÁMSKÉ TENISKY K DŽÍNŮM A SUKNI?

DÁMSKÉ TENISKY JSOU JEDNÍM Z TĚCH MODELŮ BOT, KTERÉ NEMOHOU CHYBĚT V JARNÍM A LETNÍM ŠATNÍKU KAŽDÉ ŽENY. JSOU TO NADČASOVÉ, POHODLNÉ A VŠESTRANNÉ BOTY, KTERÉ MŮŽEME NOSIT V MNOHA STYLINGOVÝCH VARIANTÁCH. JAK NOSIT TENISKY, ABYSTE SE CÍTILA ATRAKTIVNÍ?

Dámské tenisky Dámské tenisky jsou oblíbenou obuví, které mají dlouhou tradici. Je těžké tomu uvěřit, ale poprvé byly viděny již v roce 1908. Tenisky už dávno přestaly být jen sportovní obuví, ale staly se z nich boty, které úspěšně kombinujeme s většinou oblečení v naší skříni. Nezáleží na tom, jaký styl si vyberete - šortky, dlouhé kalhoty, šaty nebo krátká mini sukně - hodí se ke všemu. Můžeme se inspirovat u filmových hvězd, které tenisky volí jako pro volný čas, tak klidně na slavnostní příležitost.

Při výběru oblečení zaleží hlavně na tom, s jakým stylem obuvi se potýkáme. Tenisky jsou k dispozici v několika variantách. Mezi nejoblíbenější patří vysoké tenisky, nízké tenisky nízké tenisky a tenisky na platformě. Důležitá je rovněž otázka barev. Tenisky jsou nabízeny v celé řadě barev. Od těch klasických základních barev jako jsou černé a bílé tenisky nebo námořnické tenisky až po modely zdobené v intenzivních barvách a zdobené překvapivými potisky.


NAUČTE SE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PRAVIDLA TÝKAJÍCÍ SE VÝBĚRU TENISEK.


Jaké mám nosit tenisky džínům?

Džínové kalhoty a tenisky jsou asi nejoblíbenější kombinací. Můžeme si obléct modely jakko jsou skinny, boyfriend, klasické úzké džíny nebo šortky.


jeansy i tampki”

S džínami skinny. V případě tohoto modelu můžete volit kotníkové tenisky a nohavice kalhot jednoduše do nich zastrčit. Nebo můžete džíny ohnout a ukázat kousek lýtka. Nezapomeňte však, že nevhodná délka ohnutí může opticky zkrátit nohy. Pokud jsou vysoké tenisky a kalhoty stejné barvy, boty nebudou tolik vyniknout a věnovat pozornost místu, kde je připojen horní část boty a spodní část kalhot.


S džínami boyfriend.Kotníkové a nízké tenisky s džínami typu boyfriend je velmi pohodlná a módní kombinace, která funguje zejména pro každodenní nošení. Přidejte volné tričko a sportovní sako a dokonalý vzhled připravený.


S džínami s rovnými nohavicemi. V této kombinaci buďte opatrné, protože ne vždy tenisky se širokými nohavicemi budou mít výsledek, který nás uspokojí. Je lepší, aby nohy příliš nespadly a nekroutily se na teniskách, protože to nevypadá příliš příznivě. V ideálním případě kalhoty končí v zářezu horní části boty. V případě kalhot s rovnými nohavicemi bude dosaženo dobrého efektu, když je ohneme. Pak dosáhneme lehkého, sportovního a velmi letního vzhledu.


jeansy, sukienka lub spódnica”

Jak nosit tenisky na sukni a šaty?

Není nic pohodlnějšího a přirozenějšího než kombinace krátké sukně nebo letních šatů s teniskami. Je třeba ale dodržet několik pravidel.


Nenoste vysoké tenisky k sukni nebo šatům končící ve výšce mezi kolenem a lýtkem. Vysoké tenisky mohou zbytečně rozšiřovat lýtko a opticky zkrátit nohy. Nejlepší volbou jsou šaty / sukně v délce mini nebo maxi.


Pozor na vzory. Obutí vzorovaných tenisek k vzorovaným šatům je nejhorší možnou volbou. Dosáhnete tak jediného výsledku - chaosu. Jednobarevné tenisky se hodí k šatům nejvíc. Univerzální volbou jsou v tomto případě bílé tenisky.


Ujistěte se, že vaše ponožky nejsou viditelné. Není vhodné, aby ponožky z tenisek vykukovaly. I když není problém s u kotníkových tenisek – ponožky nejsou vidět. V případě nízkých tenisek budou nejlepší volbou nízké ponožky nebo nošení bot bez ponožek.


Ukaž více výpisu z Únor 2021
Doporučené
Šetříš283,00 Kč
Dámské tenisky Big Star KK274018Dámské tenisky Big Star KK274018
717,00 Kč1 000,00 Kč12189 pkt.
Šetříš378,00 Kč
Sneakersy dámské Big Star KK274042Sneakersy dámské Big Star KK274042
844,00 Kč1 222,00 Kč14348 pkt.
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
pixel