JAKÉ SNEAKERSY JSOU MÓDNÍ? 6 HOT STYLŮ PRO TENTO ROK

2021-01-25
JAKÉ SNEAKERSY JSOU MÓDNÍ? 6 HOT STYLŮ PRO TENTO ROK

TENTO ROK VYBÍRÁME VOLNÉ A KOMFORTNÍ OBLEČENÍ. ŽÁDNÉ PŘEKVAPENÍ ŽE SNEAKERSY BUDOU JEDNÍM Z NEJOBLÍBENĚJŠÍCH DESIGNŮ BOT. KTERÉ VZORY A BARVY BY SE MĚLY TENTO ROK BUDOU IN?


Dámské sneakersy jsou hot!

Sneakersy, které byly donedávna spojovány pouze se sportovní obuví a „uvolněným“ stylem, se pomalu a sebejistěji prosazují na módních přehlídkách. Návrháři spolupracují se známými značkami obuvi (např. New Balance a STAUD, Reebok a Victoria Beckham, Nike a Dior, stejně jako Adidas a Prada), což vedlo k úžasným výtvorům.sneakersy

Sneakersy už nejsou jen na cvičení! Tento typ obuvi nosíme nejen na kondiční trénink, na jogging nebo na procházku. Populární sneakersy se stávají prvkem klasického, párty i večerního stylingu. Samozřejmě již ve svém šatníku pravděpodobně máte sneakersy - ale vždy do nich můžete dát více. Zejména proto, že díky novým modelům sneakersů bude vaše srdce bít rychleji, protože trendy roku 2021 slibují, že budou lákavé. Sneakersy budou k dispozici v různých stylech a barevných variantách. Tyto trendy si můžete zamilovat od futuristických vibrací až po svěží retro styl! Podle návrháře značky Ambush, ředitele designu šperků Diora Homme Yoon Ahna, budou dominovat designu sportovní obuvi tři trendy: futurismus, retro-boom (jako klasický Nike Dunks) a pohodlné a pohodlné hybridní boty. Do tohoto seznamu také přidáváme sneakersy na platformě.(High Tops) .


Sneakersy dámské - trendy 20211. Retro stylRetro styl

Retro design je v plném proudu. Také v obuvnickém průmyslu. Skvělé styly obuvi jsou jako víno, čím starší, tím lépe. Mezi návrhy pro tento rok patří aktualizované modely z před let. Špičkové značky obuvi sáhnou po řešeních z 90., 80. a dokonce 60. let. Vycházejí z ikonických modelů, jako jsou Nike Dunks, Nike Cortez, Reebok Club C, fenomenální Nike Air Jordan nebo klasický Adidas Gazelle. Staré vzory nabývají nové podoby a někdy jsou obohaceny o inovativní řešení.


2. Futurismus

Tento výraz zahrnuje všechny boty, které svým způsobem rozbíjejí standardní rámy a vypadají skutečně „kosmicky“. Futuristické tenisky mohou překvapit minimalistickým designem i oslněním barvami a kontrastními kombinacemi. Po druhém následovali mimo jiné Balenciaga s modelem Balenciaga Tyrex.


3. Sneakersy na platforměSneakersy na platformě

Tento typ obuvi se v návrhářských návrzích objevuje stále častěji. Sneakersy na platformě jsou skvělým řešením - poskytují pohodlí, na druhé straně přidávají spoustu centimetrů. Sneakersy na platformě lze samozřejmě nosit prakticky k jakémukoli oblečení - od šatů až po dlouhé elegantní kalhoty.


4. Kotníkové sneakersy

Vysoké sneakersy nikdy nevyjdou z módy. Tuto sezónu budu mít retro tvář. Bez ohledu na to, zda se vám líbí klasický vzhled tenisek Nike Jordan nebo Converse, najdete nové návrhy modelu, který vás osloví. Pamatujte, že krátké mini sukně nebo šortky fungují nejlépe s vysokými tenisky nebo sportovní obuví. Nezkracují nohy!


5. Barva blocking sneakers

Spolu s retro módou existuje také model pro odvážnou kombinaci barev, jako v 80. letech. V této sezóně budou v módě boty v intenzivních barvách a výrazné, kontrastní kombinace. Takové boty vám určitě zabrání, abyste zmizeli na ulici a já budu dokonale viditelný.sneakersy


6. Bílé sneakersy - závan klasiky

Tento seznam zahrnoval boty, které spojujeme s nadčasovým a klasickým stylem. Co může být univerzálnější než bílé sneakersy? Tento typ obuvi nikdy nevyjde z módy. Bez ohledu na to, zda nosíte sneakersy na platformě nebo v retro stylu. Pokud je bílá, bude se hodit k jakémukoli oblečení.


Ukaž více výpisu z Leden 2021
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel