Jak chodit v lodičkách?

2020-08-18
Jak chodit v lodičkách?VYSOKÉ PODPATKY JSOU JEDNY Z TĚCH BOT, VE KTERÝCH SE CÍTÍME ŽENSKY A SEXY.BOHUŽEL NOŠENÍ LODIČEK MÁ MNOHO NEGATIVNÍHO VLIVU NA NAŠE NOHY PO CELODENÍM NOŠENÍ. JAK SPRÁVNĚ CHODIT V LODIČKÁCH A TĚŠIT SE ATRAKTIVNÍM VZHLEDEM?

"Dej dívce správné boty a ona dobyje svět,“ řekla jednou Marilyn Monroe. A nikdo nepochybuje, o tom že měla na mysli ... vysoké podpatky. Ve skutečnosti v těchto módních, účinných botách vypadá každý z nás senzačně. Bohužel, kromě mnoha našich výhod a smyslná přítomnost, boty na vysokém podpatku mají jednu nevýhodu - nejsou vždy pohodlné, takže se nám zřídka podaří přežít na vysokých podpatcích až do konce dne.

1. Vyberte si dobře padnoucí lodičky.

Než se naučíte nosit vysoké podpatky, musíte si nejprve vybrat ten správný pár.
Na rozdíl od vzhledu si často kupujeme vysoké podpatky, které ne vždy dokonale padnou na naše nohy. Místo pohodlí jsme vedeni cenou (protože je zrovna výprodej) nebo módním vzorem (protože ty jsou nyní v módě). Nevěnujeme pozornost tomu, zda boty zapadají tak, jak by měly.
Pokud právě začínáte s dobrodružstvím s vysokými podpatky, zvolte také nízké (3-6 cm) nebo silnější podpatky s dostatečnou podporou kotníku. Nejpohodlnější podpatky mají výšku podpatku až 8 cm. Klínová lodičky, jsou na začátku dobrou botou, která zajistí dostatečnou stabilizaci chodidla a pocit bezpečí.


Viz také: Jak nakupovat pohodlné vysoké podpatky?


2. Od paty ke špičce, nikoliv naopak.

Technika chůze na vysokých podpatcích se opravdu moc neliší od chůze v ploché nebo sportovní obuvi. Noste vysoké podpatky přesně jako u jiných bot, tzn. Nejprve si položte patu, potom prsty na nohou, ne naopak! Jinak bude vaše chůze vypadat velmi nepřirozeně a někdy dokonce docela vtipně.
Nejprve si položte patu na zem, pak si položte prostřední nohu a prsty. S vaší váhou spočívající na vaší noze ji posuňte dopředu, jako byste šli po špičkách prstů na nohou, a zatlačte ji dopředu, abyste se dostali k dalšímu kroku.

3. Dělejte menší kroky.

Vysoké podpatky vám nedávají tolik svobody jako ploché podpatky. Vzhledem ke specifické konstrukci tohoto typu obuvi bude technika chůze trochu odlišná od chůze v teniskách nebo balerínách. Vysoké podpatky zkracují krok a nemá smysl bojovat proti němu. Při nošení vysokých podpatků chodte menším a pomalejším tempem a dávejte pozor, abyste příliš neohnuli kolena. Čím vyšší je pata, tím kratší je krok. Tímto způsobem bude procházka vypadat přirozenější a pomůže vám cítit se pohodlněji.


4. Udržujte správné držení těla.

Při nošení žen na vysokých podpatcích  je důležité zaujmout správné držení těla. Když nosíme vysoké podpatky, často děláme jednoduché chyby. Pohybujeme nohama a zpět buď dopředu nebo dozadu. Tento postoj vypadá nepřirozeně a vede pouze k problémům s rovnováhou a bolestem nohou a těla. Další chybou je, že ženy švihnou nohama do strany nebo dovnitř. To opět vede ke ztrátě rovnováhy a může způsobit silnou bolest v nohou.

Ve správné poloze by měla být hlava v přímé linii s páteří a brada by měla být rovnoběžná s podlahou. Vyvarujte se pohledu dolů při chůzi na vysokých podpatcích!
Narovnejte záda a uvolněte ruce po stranách. Můžete je lehce mávat při chůzi, pomůže vám to udržet rovnováhu. Břišní svaly jsou důležité pro udržení správné postavy. Zkuste zatlačit břicho proti páteři. To vám pomůže narovnat se a zároveň budete vypadat mnohem hubeněji.

5. Choď rovně.

Představte si, že před vámi je dlouhý špagát na který musíte šlápnout. Vždy sledujte přímou linii, umístěte jednu nohu před druhou. Umístěním jedné nohy před druhou vytvoříte iluzi „kyvných boků“, díky čemuž bude vaše procházka co nejpříjemnější a sebevědomější (zkuste to a uvidíte sami).


Ukaž více výpisu z Srpen 2020
Doporučené
Šetříš167,00 Kč
Lakované lodičky dámské na vysokém podpatku Lakované lodičky dámské na vysokém podpatku
500,00 Kč667,00 Kč
Šetříš167,00 Kč
Dámské fuchsiové lodičky Dámské fuchsiové lodičky
500,00 Kč667,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel