Jak nosit kotníkové boty na podpatku?

2019-12-17
Jak nosit kotníkové boty na podpatku?

DÁMSKÉ BOTY JSOU JEDNY Z NEJLEPŠÍ POPULÁRNÍCH A NEJVĚTŠÍCH UNIVERZÁLNÍCH ZIMNÍ BOTY.
JAK JE NOSIT, ABY JSTE VYPADALY STYLOVĚ A ZÁROVEŇ SE CÍTILY ATRAKTIVNĚ?


Kotníkové boty jsou typem obuvi, jejíž horní lem sahá až ke kotníku nebo mírně nad ním. Vytahujeme je ze skříně, když se dny začínají krátit a venku ochlazovat. tj. Na podzim a v zimě. Boty jsou obvykle vyrobeny z přírodní nebo eko kůže a zimní kusy mají dodatečné oteplení. Pokud hledáte praktické zimní boty na každý den, sáhnete po těch na ploché podrážce nebo klínu. A když chcete vypadat elegantněji a módně? Pak je přirozenou volbou vysoké podpatky, o kterých si napíšeme pár slov.
JAKÉ BOTY NA PODPATKU VYBRAT?

Všimli jste si, kolik typů vysokých podpatků najdete v obchodech? Jejich různorodost vám někdy může způsobit vážné bolesti hlavy (a dokonce i migrény). K dispozici jsou boty s vysokými a nízkými podpatky, na jehlovém podpatku a na sloupku, s krátkým nebo vysokým svrškem, zaoblenou nebo špičatou „špičkou“. K tomu si můžeme vybrat z mnoha druhů materiálů (kůže, eko kůže, semiš), barev a vzorů (klasická černá nebo leopardí vzor?) Existují stovky nebo dokonce tisíce různých možností.

JAK ZJISTIT, KTERÝ TYP BOTY JE VHODNÝ NOSIT?

Dámské vysoké podpatky, i když jsou velmi univerzální, mohou být někdy docela problematické a vyžadují výběr pozornosti při výběru jiného oblečení.

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení nejsou boty vyhrazeny pouze pro modelky s dlouhýma nohama. Každý z nás může nosit tento typ obuvi. Tajemství spočívá ve správném výběru a schopnosti přizpůsobit typ obuvi vaší postavě a stylu.


Různé typy vysokých podpatků. Boty na sloupku na jehlovém podpatku, nízké a s vysokými svršky?

JAK NOSIT KOTNÍKOVÉ BOTY - UŽITEČNÉ RADY

TADY JSOU NĚKTERÉ VYZKOUŠENÉ RADY NA TO, ABY DÁMY S KAŽDOU POSTAVOU PŘI KAŽDÉ VÝŠCE, SE CÍTILY A VYPADALY V BOTÁCH ATRAKTIVNĚ.


  • Kotníkové boty na sloupku jsou skvělou volbou pro ženy s masivními nohama a širokými lýtky. Sloupek v tomto případě dokonale vyrovnává proporce postavy.

  • Kotníkové boty na jehlovém podpatku vypadají skvěle na štíhlých lýtkách. Příliš mohutný klínový podpatek může v tom případě vypadat docela komicky.

  • Kotníkové boty s vysokým podpatkem s krátkým nebo středním svrškem, je dobré nosit v kombinaci s těsnými kalhotami (např. skinny džínami). Aby mohli dobře vypadat na noze, musíte si nohavice v kalhotách srolovat. Džíny „zahrnuté“ dodávají našemu oblečení neformální a svobodný vzhled. Tento trik však nebude fungovat u bot s vysokým svrškem. V tomto případě optickým vyhrnutím kalhot zkrátíme nohy.

  • Boty se širším a vyšším svrškem vypadají nejlépe, když jsou těsné kalhoty zastrčeny dovnitř. Pokud vám záleží na tom, aby vám boty nezkracovaly nohy, vyberte si boty stejné barvy jako kalhoty (např. Černé kalhoty a černé semišové boty).

Jak nosit kotníkové boty na podpatku k džínám. Různé styly.

Omrkni naše kotníkové boty
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel