Jak pohodlně chodit na jehlách?

2022-09-26
Jak pohodlně chodit na jehlách?
Ženské, sexy a nejčastěji nepohodlné. Jehlové podpatky, ačkoli vypadají šíleně okouzlujícím způsobem, mohou způsobovat nepohodlí. Zajímá vás, jak pohodlně chodit v botách na vysokém podpatku? Přečtěte si jednoduché triky, které vám pomohou získat zpět sebedůvěru.


Jak se naučíte chodit na jehlách?

Zvládnutí umění chůze na vysokých podpatcích nevyžaduje ani tak čas, jako spíše správnou techniku a zvládnutí specifických dovedností. Stojí to za to? Rozhodně ano - zejména proto, že jehlové podpatky účinně prodlužují nohy a celkově zeštíhlují postavu. Zajímá vás, jak se naučit chodit ve vysokých botách? Zjistěte, který model se vyplatí koupit a co dělat, abyste se vyhnuli případným nepříjemnostem. Tipy, které najdete níže, vám určitě pomohou.


Jaké boty na podpatku si vybrat? Výška podpatku je rozhodná

Dosud jste nikdy nenosila boty na vysokém podpatku nebo jste je nosila jen velmi zřídka? V takové situaci bude rozumné sáhnout po o něco nižším modelu nebo modelu se stabilnějším podpatkem (ale ne nutně blokem). Optimální výška podpatku pro nevyškolené osoby se obvykle pohybuje mezi 5 a 7 centimetrů a takové modely jsou také považovány za nejpohodlnější pro každodenní nošení.


Chcete chodit volně na jehlách? Kupte si je včas a... cvičte!

Pokud si plánujete vzít jehlové podpatky na zvláštní příležitost, kupte si je včas a... noste je doma. Díky tomu se bota přizpůsobí tvaru vašeho chodidla a vy budete mít možnost zvládnout plynulý a jistý krok.

Jak swobodnie chodzić w szpilkach?

Jak chodit na jehlách a cítit se sebejistě? Způsoby, jak se vyhnout nepohodlí

Chůze na vysokých podpatcích může způsobit mnoho obtíží. Pokud systematické domácí cvičení nepřinese požadované výsledky, nenechte se odradit a vyzkoušejte níže uvedené způsoby. Pokud budete chodit systematicky, pravděpodobně se zbavíte bolesti, která s sebou nese nošení jehlových podpatků, vyhnete se nepříjemným otlakům a předvedete sebejistý krok.

1. Vyberte si model, ve kterém se cítíte jistě, tj. stojíte pevně. Už při zkoušení jehlových bot můžete posoudit, zda se vám v konkrétním páru bude dobře pohybovat. Jak na to? Obujte si boty a... postavte se na jednu nohu. Pokud v této poloze snadno udržíte rovnováhu, budou se zvolené lodičky dobře hodit i pro každodenní nošení.

2. Vyberte si model ve správné velikosti (tj. velikosti, kterou nosíte každý den). To je důležité hlavně proto, že správně padnoucí jehlové podpatky nebudou tlačit na prsty ani na patu a noha nebude klouzat. S jistotou, že vám bota perfektně padne, se budete moci soustředit na držení celého těla.

3. Zaměřte se na držení těla. Když si obujete jehlové podpatky, zapomeňte na hrbení se. Chcete-li se prezentovat bezvadně, zvedněte hlavu, spojte lopatky a jemně napněte tělo. Nezapomeňte, že kroky, které děláte, by měly být o něco užší, než když nosíte sportovní obuv - to podporuje rovnováhu.

4. Umístěte nohy správně na zemi. Na jehlových podpatcích se vyplatí kontrolovat nejen držení těla, ale také způsob, jakým děláte kroky. Chcete-li udržet plynulý pohyb, představte si, že se pohybujete po dvou rovnoběžných liniích. Důležité je, abyste nejprve položili patu na zem a teprve potom přenesli váhu na špičky.

Ukaž více výpisu z Září 2022
Doporučené
Šetříš167,00 Kč
Lakované lodičky dámské na vysokém podpatku Lakované lodičky dámské na vysokém podpatku
500,00 Kč667,00 Kč
Šetříš167,00 Kč
Dámské pistáciové lodičky Dámské pistáciové lodičky
500,00 Kč667,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel