Jak si vybrat dámské kozačky k postavě?

2020-12-07
Jak si vybrat dámské kozačky k postavě?

Každá stylová žena, bez ohledu na převládající trendy, potřebuje pár skvěle vypadajících bot ve svém šatníku. Jaké boty se hodí k vaší postavě? Pojďme to zjistit!

Dámské kozačky jsou jedny z nejpopulárnějších a ženských bot v podzimní-zimní sezóně. Výběr stylů, barev a výšek vám může způsobit závratě - od modelů s vysokým kolenem až po modely vysoké na stehnech. Boty mohou dátpřitažlivost, pohodlí a kouzlo téměř každému šatníku. Jak si je mám vybrat? Zde je několik tipů, které vám usnadní nákup těch správných bot.


Jaké kozačky pro malou osobu?

Pravděpodobně tady nikoho nepřekvapíme. Ženy menšího vzrůstu určitě dají přednost kozačkám, které přidají několik centimetrů a vizuálně prodlouží jejich nohy. Takže pokud jste drobná dívka, doporučujeme, abyste se dívala po botách se středními nebo vysokými podpatky. Nebo jsi drobná žena s delšíma nohama? Vyberte semišové kozačky s třásněmi.semišové kozačky

Co mohu udělat, aby se kozačky nad koleno neshrnovaly?

Když je rozdíl mezi šířkou nohy a svrškem příliš velký, boty pak kloužou. To je případ elastických kozaček. Abyste tomu zabránily, stojí za to koupit boty, které je možné nahoře utáhnout. Pokud naše boty nemají takovou možnost, pak se musíme vypořádat s jinými způsoby:


Sáhni po hrubších punčochách - je důležité, aby punčocháče nebyly klouzavé. V takovém modelu boty jednoduše sklouznou z lýtka.
Nos hrubší nadkolenky – díky nim budou nohy v teple a kozačky nebudou sjíždět z lýtek.
Vydej se za ševcem - pokud žádný z těchto způsobů nepomůže, pak bude dobré navštívit nějakého ševce.


široké lýtkové kozačky

Problém s výběrem správného stylu kozaček mají také dámy s příliš širokým lýtkem. Klasické mušketýry nebo kolenní boty mohou být příliš těsné. V tomtopřípadě je nejlepší zvolit boty s elastickým svrškem jako jsou semišové kozačky. Další možností jsou kožené kozačky s gumovými vstavkami. Tento typ modelu bude ideální pro nošení v podzimní i zimní sezóně.
Kozaki na szczupłe łydki

Co jiného bych měl vědět o výběru podle postavy?

Dámy s postavou jablko by měly sázet na boty s klínkem, protože takové masivní kozačky sjednotí jednotlivé proporce postavy.
Pokud máte krátké nohy, vyhněte se nošení kozaček nad koleno s přezkami nebo pásky, protože takové detaily opticky zkracují délku vašich nohou.
Pokud chcete opticky prodloužit nohy, měly byste zkusit nosit boty se špičkou, která má právě tento efekt.

Ukaž více výpisu z Prosinec 2020
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel