Jaké boty nosit k širokým kalhotám?

2022-12-14
Jaké boty nosit k širokým kalhotám?
Ještě nedávno si je vybíraly pouze ženy s bezchybnou postavou, ale dnes jsou velmi oblíbené i mezi ženami s bohatšími tvary. Široké kalhoty zaujaly ve světě módy zvláštní místo a stylisté dokázali, že tajemství dokonalého vzhledu nespočívá ve velikosti postavy, ale ve správné obuvi. Proto se vyplatí věnovat botám se širokými nohavicemi trochu více času. Stojí to za to? Zjistěte to!
Jaké boty se hodí k širokým kalhotám?

Doposud jste zastávali názor, že široké kalhoty zkracují, přetěžují postavu a většinou vypadají špatně? Možná jste ještě nenarazili na ideální kombinaci. Boty k dámským širokým kalhotám by měly být vybírány s ohledem na jejich střih. V souladu s výše uvedeným:

Dámské rozšířené kalhoty

Je vhodné kombinovat s kozačkami na vysokém podpatku, nejlépe s tenkým jehlovým podpatkem. Tyto boty k širokým kalhotám by měly mít elastický svršek a špičatou špičku. Pak krásně zeštíhlí lýtka a nebudou vyčnívat zpod kalhot, takže nohavice budou volně ležet.
Zajímá vás, jaké boty k rozšířeným kalhotám se hodí k ležérnějšímu vzhledu? Kalhoty bootcut by vypadaly skvěle s mokasínami na platformě. Pokud chcete odvážnější vzhled, doplňte vzhled světlými ponožkami. Takový přízvuk zajistí atraktivitu obrazu a zaměří se na vás pohledy kolemjdoucích;

Kalhoty se širokými nohavicemi (dříve známé jako švédské)

lze nosit mnoha způsoby a jedním z nich je vzhled převzatý přímo z pouliční módy 90. let. Jaké boty se tehdy vybíraly k širokým kalhotám? Sportovní. Dnes se vyplatí zvážit dámské tenisky v jakékoli barvě. Elegantnějšího vzhledu dosáhnete, když si obujete mokasíny s řetízkem.

Dalším návrhem na kalhoty s dlouhou širokou nohavicí mohou být kotníkové boty nebo vysoké boty na tenkém jehlovém podpatku nebo na klasickém podpatku - nejlépe s úzkou (špičatou) špičkou.

Vypasované dámské kozačky na podpatku Shelovet

Rozšířené kalhoty

tzn. modely s nohavicemi prodlouženými dolů o maximální délce 7/8 jsou moderní a nesamozřejmostí. Boty k širokým kalhotám v tomto stylu se mohou měnit v závislosti na povětrnostních podmínkách. Skvěle se hodí dámské mokasíny, kozačky a vysoké boty s velmi přiléhavým střihem, stejně jako dámské loafery

Kalhoty culottes

Oblíbené nejen na jaře a v létě. Mnoho žen se jich nechce vzdát ani v zimě. Jaká obuv by byla vhodná k širokým kalhotám s mírně zkrácenou nohavicí v chladném období? Pokud se je rozhodnete kombinovat s legínami, zvolte nízké boty, například, mokasíny se silnou podrážkou. Zajímavou volbou mohou být i kozačky a vysoké kozačky s vypasovaným topem.

Černé lakované dámské mokasíny Shelovet

Zimní kozačky k širokým kalhotám – jaké vybrat?

V zimě se také vyplatí mít po ruce široké kalhotové boty. Vždyť ani v chladném období byste se neměli vzdávat trendů. Zejména proto, že dámská zimní obuv je v současné době velmi rozmanitá. To znamená, že najít správný model by pro vás neměl být problém.
Zimní boty se širokými nohavicemi mohou být vysoké nebo mírně podměrečné. Zajímavé je, že se nemusíte vzdát ani bot s traktorovou podrážkou - pokud si vyberete model s pevnou, o něco vyšší podrážkou.

Jaké boty se nehodí k širokým kalhotám?

Víte, jaké boty se hodí k širokým kalhotám, ale stále se bojíte, že sáhnete po modelu, který vám zkazí image, kterou si budujete? Nemusíte se ničeho bát – široké kalhoty vypadají dobře téměř v jakémkoli vzhledu. Pokud si myslíte, že není možné dosáhnout dokonalého vzhledu kvůli vašemu nízkému vzrůstu, noste vysoké boty k širokým kalhotám nebo boty na vysokém podpatku ve vámi preferovaném stylu, například, bílé tenisky na platformě.
Při vytváření vzhledu s širokými kalhotami se vyhněte zejména botám s tenkou a zcela plochou podrážkou (např. balerínám), masivním zimním botám s krátkou a širokou manžetou a botám na jehlovém podpatku s kulatou špičkou. Tyto modely narušují proporce a znepříjemňují celkový vzhled (protože jsou porušeny proporce).

Dámské sneakersy Shelovet
Ukaž více výpisu z Prosinec 2022
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel