K čemu nosit lodičky na klínku?

2020-04-02
K čemu nosit lodičky na klínku?
LODIČKY NA KLÍNKU TO JE TYP OBUVI VELMI OBLÍBENÝ VELKOU SKUPINOU ŽEN. KOMBINUJÍ KOMFORT S KRÁSNÝM VZHLEDEM A PŘIDANÍM PÁR CENTIMETRŮ PRO VAŠE TĚLO. TOTO JE MODEL KTERÝ JE VELMI POPULÁRNÍ V JARNÍCH A LETNÍCH DNESCH A JE ZAJÍMAVOU ALTERNATIVOU , např. PRO PLOCHÉ BALLERINY.

Která lodičky si vybrat?

Nejlepší je, pokud je výška klínu bot mezi 5 a 10 centimetry. Tento typ obuvi nejčastěji volí ne příliš vysoké ženy, které chtějí přidat několik centimetrů. Lodičky, jsou-li správně zvoleny, zužují lýtka. Ženy, které mají mírně užší kotníky a lýtka, by se měly vyvar1ovat modelů které se zapínají kolem kotníků. Taková spona je vhodná pouze pro vysoké dámy s dlouhými nohama. Klíny jsou dobrou alternativou pro vysoké podpatky u žen, které doposud v nich nejsou schopny chodit. Noha má v nich lepší oporu, takže jen chůze v takových botách je méně únavná.


Výhody a nevýhody klínových lodiček:

Výhody

  • Tyto typy bot přidávají výšku a pro mnoho žen jsou pohodlnější než vysoké podpatky;
  • Klínový podpatek vypadá skvěle s téměř jakoukoli délkou sukně nebo šatů;
  • Klínové lodičky nikdy nevycházejí z módy;
  • Ženy s tlustšími lýtky a kotníky je ocení, protože vypadají štíhlejší.

Nevýhody

  • Klíny jsou stále podpatky, se všemi jejich pasti. Nenechte se zmást tím, že můžete v nich ujít maraton;
  • Silnější, mohutné klínové podpatky mohou vypadat trochu nemotorně, zejména v kombinaci s velmi těsným oblečením;
  • Tyto podrážky fungují nejlépe s obuvi, která je ležérnější. Najít skutečně elegantní může být trochu obtížné;
  • Silné klíny způsobí, že se hubený kotník bude zdát ještě tenčí.

K jakému oblečení nosit lodičky na klínku?

Klínové lodičky mohou mít velmi odlišný vzhled a závisí na tom, které stylizace se nejlépe hodí. K dispozici je také velký výběr různých klínových lodiček. Nejde jen o barvy, ale také o materiál, ze kterého byly vyrobeny boty a ozdobné prvky, například mašle. Klínové lodičky jsou vyrobena z kůže a v černé nebo masivní barvě. Toto je poněkud každodenní obuv, ideální pro sukně a šaty, rozšířené vzdušné, letní.


Zároveň vypadají dobře v duetu s kalhotami, zejména s úzkými nohavicemi. Dobrou volbou pro ně jsou ty, které odhalují délku kotníku, stejně jako kalhoty typu „cigarette“. Pokud chcete odhalit více těla, můžete je dokonce nosit v šortkách v létě. Mnoho žen také klínové podpatky řadí mezi prvek elegantní stylizace, například na svatbu. Důvodem je především jejich pohodlí, které vám umožňuje doslova tančit v nich celou noc.

Při výběru lodiček s vysokými podpatky věnujte pozornost jejich masivnosti. Šaty a boty by měly být vzájemně vyvážené. Například u mohutnějších lodiček nenoste áčkovou sukni. Jediný řez je důležitý. Lehce řezaný klín dodává nohám lehkost.

 

Ukaž více výpisu z Duben 2020
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel