Když si hosté na návštěvě sundávají boty – dobrá výchova nebo faux pas?

2020-01-10
Když si hosté na návštěvě sundávají boty – dobrá výchova nebo faux pas?

Zvyk zouvání botů hostů byl po celá léta zdrojem diskuze – má mnoho příznivců i odpůrců. Ani specialisté Savoir-vivre k tomu nemají jednoznačný postoj. Ačkoli podle názoru mnoha z nich by si boty hosté boty neměli zouvat. Co si o tom myslíte vy?Podle nás by se měl host řídit svým zdravým rozumem. Pokud se chystáme na formální večírek a jsou naší součástí stylizace podpatky, pořadatelé by měli počítat s tím, že v krásných šatech (pánové pak v oblecích) se hosté nebudou cítit příliš pohodlně, když si boty budou muset sundat. V jiném případě, pokud se chystáme na běžné setkání s přáteli, oblzvlášť na podzim nebo v zimě, kdy není počasí příliš vlídné, by mělo být samozřejmostí, že se na návštěvě vyzujeme a využijeme domácí obuvi, kterou nám určitě hostitel rád zapůjčí. Ani domácí obuv totiž nemusí být v žádném případě nudná!


BOTY

Poslední dobou nás zaujaly gumové pantofle s kožešinou. Vybírat můžete z různých barech, nebo dokonce volit délku kožešiny – kratší či delší. Díky silnější gumové podrážce jsou ideální nejen na doma, ale také na zahradu nebo terasu. Někteří dokonce neváhají tyto pantofle nosit celý den.


Ať už dáváte přednost teplé plyšové domácí obuvi či modelům poslední módy. Na našich stránkách si z domácí obuvi určitě vybere každý, aby se v nich doma cítil co nejpohodlněji.


BOTY

A co takhle vsadit na multifunkčnost? Pokud zvolíte pantofle s ovocným vzorem, tak vám během zimního období budou připomínat pomalu se blížící léto. Až pak léto konečně dorazí, stačí si obléct bikini a v těchto pantoflích vyrazit na pláž. :)


Pamatujte, kolik domů, tolik návyků. Proto doporučujeme vždy posoudit důležitost setkání a spoléhat se na vlastní intuici.BOTY
Ukaž více výpisu z Leden 2020
Doporučené
Šetříš111,00 Kč
Černé dámské teplé pantofle Černé dámské teplé pantofle
167,00 Kč278,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel