NEJMÓDNĚJŠÍ BOTY NA KARNEVAL PRO TENTO ROK

2021-01-25
NEJMÓDNĚJŠÍ BOTY NA KARNEVAL PRO TENTO ROK

KARNEVALOVÉ ŠÍLENSTVÍ UŽ ZAČALO! PRO KTERÉ BOTY BY SE MĚLO SÁHNOU PŘI TVOŘENÍ KREACÍ NA UDÁLOST. SEZNAMTE S NAŠIMI TYPY!

Karneval je čas roku k tanci, který oficiálně začíná 6. ledna, na Tři Krále a končí Popelavou středou. Před tímto dnem stále existují tzv Masopust, poslední den karnevalu. Karneval spojujeme především s dobou skvělé zábavy, plesů, maškarád a domácích večírků. Největší a nejpozoruhodnější hry jsou samozřejmě: masopustní průvod na Promenade des Anglais v Riu de Janeiro a maškarní karneval v Benátkách (Carnevale di Venezia) na evropském kontinentu. Je zajímavé, že samotné slovo „karneval“ není spojeno se zábavou a tancem, ale s ... masem. Carnevale je odvozeno z latiny: carnem levāre, což znamená „odstranit maso“ nebo caro, vale, což znamená „maso na rozloučenou“. Znamená to tedy čas rozloučit se s masem před nadcházejícím půstem.


buty na karnawał

Během karnevalu si většina z nás hraje s přáteli na populárních domácích večírcích, což bude nepochybně tento rok. Znamená to, že bychom se měli vzdát večerních šatů? Samozřejmě že ne! Na domácí párty se také můžeme vyřádit a investovat do velkolepého účesu, kostýmů nebo šatů, doplňků a samozřejmě stylových bot. Představujeme vám nejlepší a univerzální návrhy pro karnevalové boty, které se hodí k jakémukoli večernímu stylingu.


Stříbrné / kovové / zlaté boty - buďte glamour!

Boty v metalických odstínech se dlouho těší neutuchající popularitě. Pokud máte ve svém šatníku jen pár metalových bot, je tato karnevalová párty ideální příležitostí k tomu, abyste si je konečně obuli. Lesklé a třpytivé světlé boty způsobí, že budete vypadat oslnivě (doslova), a zároveň elegantně a glamoure, a celý outfit získá další efekt. Výběr šatníků závisí na odstínech metalických bot, které máte na sobě. Stříbrné vysoké podpatky, mokasíny nebo baleríny budou dokonale ladit s čistými a studenými barvami, jako je bílá a modrá. Zlaté boty dodají lesk nejen klasickým malým černým šatům nebo přiléhavým černým legínám. Zlato vypadá krásně v kombinaci s pudrově růžovými, bílými a tmavě modrými nebo červenými šaty.

buty na karnawał

Lakované podpatky - přidejte jiskru


Lakované vysoké podpatky jsou určeny pro večírky! Boty s efektním leskem budou dokonalým zakončením vašeho outfitu. Lakované boty však vyžadují pečlivý výběr dalších oděvů - musíte být umírnění. Když se rozhodneme pro černé, červené nebo růžové lakované podpatky, musíme nahoře nosit šaty nebo tlumenější kostým, bez lesku a dalších dekorací. Dobrým řešením je monochromatický styl, například černý oblek s černě lakovanými podpatky. Pro lepší efekt stojí za to přidat vhodné příslušenství, např. Tašku lakovanou ve stínu našich bot. Lidé, kteří upřednostňují styl v rockovém stylu, si mohou vybrat lakované boty, krátkou sukni a koženou bundu ramones.


Sázejte na intenzivní barvy

Karneval je čas, kdy si můžeme dovolit trochu šílenství. A tak se bez stínu pochybností zaměřte na výrazné intenzivní barvy. Růžové boty, žluté nebo červené, dodají party image hodně živosti. Stejně jako v případě lakovaných podpatků stojí za to používat barvy střídmě. Boty v intenzivní barvě jsou tak výrazným doplňkem oblečení, že nemá smysl je míchat s jinými kontrastními barvami - získáme efekt odlišný od zamýšleného.


Nuda dámské vysoké podpatky - přirozenost se počítá

Pokud vsadíte na expresivní a barevný karnevalový outfit s velkolepými barevnými kombinacemi, flitry nebo zvířecími potisky, pak stojí za to zvolit si tlumenější boty. Takovou univerzální volbou jsou podpatky v nahém odstínu nuda. Jedná se o obuv, která bude fungovat prakticky v jakékoli variantě karnevalového oblečení. Subtilní, nenápadné boty budou dokonalým pozadím pro oslnivé a barevné karnevalové kostýmy. Mějte ve svém šatníku vždy alespoň jeden pár těchto bot.

Ukaž více výpisu z Leden 2021
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel