Nosit sneakersy k šatům a sukním? Ano!

2020-04-02
Nosit sneakersy k šatům a sukním? Ano!SNEAKERS JSOU TYPICKÉ SPORTOVNÍ BOTY. JE MOŽNÉ JE NOSIT K TYPICKY ŽENSKÝM STYLIZACÍM – K SUKNÍM ČI ŠATŮM? SAMOZŘEJMĚ ANO! ALE MUSÍME SE ŘÍDIT NĚKOLIKA DŮLEŽITÝMI ZÁSADAMI.


Čím sneakersy spojujeme? Se sportovním stylem, návštěvou posilovny, joggingem nebo fitness. Jedná se o boty, které se dokonale hodí a k ležérnímu stylu. Nejčastěji je tedy kombinujeme s džínami nebo legínami. Představa, že bychom si je měli vzít k sukni, je pro mnohé ženy nepřípustná.

Lze tedy sneakersy oblékat k elegantním ženským oděvům? Samozřejmě, že ano. Dnes je dokonce obvyklé si tyto sneakersy obout například ke svatebním šatům. A považuje se to dokonce za velmi trendy!
Na co je však potřeba pamatovat? Kombinovat s citem a chutí. Pokud budeme příliš kombinovat, ve výsledku to může vypadat nepřirozeně, divně nebo dokonce vtipně.


Jaké vybrat sneakersy k šatům?

Sneakersy jsou obecným termínem pro všechny typy sportovní obuvi. Jsou vyráběny v mnoha stylech a jsou k dispozici v mnoha barvách. V zásadě můžete experimentovat. Tyto se však hodí k šatům a sukním nejvíce:


Sneakersy s nízkou podrážkou

Tato volba bude vyhovovat většině ženským postavám. Pokud nejste dívka štíhlé postavy, nenoste sukně a šaty v mini délkách – opticky totiž zkracují vaše nohy.


Sneakersy slip on

Jedná se o tenisky, které nemají šněrování ani zapínání. Stačí je jednoduše nasunout na nohy a jít. Mohou úspěšně zaujmout pozici balerín či mokasín.

Jednobarevné sneakersy

Pokud zvolíte barevné šaty či sukni, určitě je na místě tento outfit doplnit jednobarevnými sneakersy. Barevné a vzorované sneakersy by v tomto případě působily příliš zmateně.

Vzorované a barevné sneakersy

Hodí se pouze k jednobarevným sukním či šatům.

Úzké a štíhlé styly

Široké a masivní sneakersy způsobí, že vaše chodidlo bude vypadají větší a plošší. Hledejte snekaersy se spičkou ve tvaru mandle. Tento typ obuvi bude vypadat lépe v kombinaci s šaty a sukní.

Bílé sneakersy

Pokud potřebujete tenisky, které budou univerzální, vyberte rozhodně bílé. Mohou být sportovní, na šněrování nebo nazouvací.Jak nosit sneakersy k šatům nebo sukni?

Př kombinování sneakersů s šaty nebo sukní se snažte věnovat maximální pozornost barvám jednotlivých komponentů, které máte v plánu si obléci. Klíčem k úspěchu je vytvořit mezi nimi harmonii.


Vzdejte se ponožek

V tomto případě zapomeňte na jakékoliv ponožky ke kotníkům. Jediné ponožky, které jsou přípustné, budou ty, jež nosíte například do balerín. Opravdu sáhněte jen po nízkých ponožkách.

Důležité jsou detaily

Tenisky obvykle spojujeme pouze s neformálním stylem, kdežto šaty a sukně jsou automaticky brány jako elegantní. Pokud si vyberete stylovější sukni nebo šaty se sneakersy, ujistěte se, že jejich součástí je alespoň jeden prvek, který zapadá to tohoto ležérního stylu.


  • Na elegantní šaty si oblečte lehkou džínovou bundu, aby sneakersy stylově ladily se zbytkem
  • Oblečte si elegantní sukni, tričko, krátký top nebo ležérní halenku, která se bude hodit právě ke sneakersům

A mimochodem – experimentujte a užívejte si módu

Pokud kombinujete sneakersy se sukněmi a šaty, nemusíte pak dodržovat žádná další pravidla. Vše už bude záležet jen na Vaší kreativitě!


Ukaž více výpisu z Duben 2020
Doporučené
Šetříš334,00 Kč
Vysoké sneakersy dámské  béžovéVysoké sneakersy dámské béžové
444,00 Kč778,00 Kč
Šetříš639,00 Kč
Big Star sneakersy dámské KK274111Big Star sneakersy dámské KK274111
917,00 Kč1 556,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel