Oficírky, klasika která je vždy v módě.

2020-01-15
Oficírky, klasika která je vždy v módě.

Oficírky, získali popularitu již před několika sezónami, a stále zůstávají TOP. Co si zasloužili? Je to jeden z nejtradičnějších modelů a jak víte, klasika nikdy nevyjde z módy.


Co jsou to oficírky?

Boty – vysoké boty původně používané pro jízdu na koni. Vyznačovaly se tuhou, hladkou podrážkou, díky níž bylo možné patu řádně podepřít a v případě pádu z koně ji bezpečně vysunout. Byly také charakterizovány vyztuženou patou, která chránila horní část před pomačkání na dně. V minulosti byly součástí uniformy důstojníků a dodnes jsou součástí vojenských služeb.


Dnešní boty jsou skvělé pro mnoho stylů. Jak outfit sladit tak, aby jste byly módní.

- Těsné džíny, manšestrové kalhoty nebo legíny - přiléhavé kalhoty zasunuté do svršku budou vždy dobrou volbou, zejména v tmavých barvách. Tato stylizace bude dokonale doplněna pletenou tunikou a kabátem. Teplé velké svetry budou také skvěle fungovat. Vytvoříte módní ležérní vzhled.


- Kalhoty - v kombinaci s oficírky oficírky vytvoří skutečně „jezdecký “ styl. Rolák a bunda vše dokonale doplní. Tuto kombinaci můžete nasadit na příležitostnou procházku nebo setkání s přáteli.Oficírky

- Kraťasy - kombinace, která bude fungovat v teplejších dnech. V zimních stylizacích s krátkými kraťasy, můžete vypadat kýčovitě. Tomu se, ale vyhnete výběrem skromnějšího vrchního dílu. Vyberte si klasický dlouhý kabát a šátek nebo maxi šálu. Matné, neprůhledné punčocháče dokončí celek.


- Krátká sukně nebo šaty - je všeobecně známo, že tato kombinace stylů je absolutním hitem. Můžete sladit romantické dívčí šaty s mohutnějšími oficírky. Doporučujeme košile k uplný sukním, zatímco více rozšířené halenky pro rozšířené sukně. V tomto čísle budete okouzlující každý den.Oficírky

V naší nabídce najdete kožené a eko kůže a také semišové nebo nezateplené verze. Nízký podpatek z nich dělá módní a pohodlné zároveň, a díky jejich všestrannosti a snadnosti kombinování s různými typy oblečení je můžete použít v mnoha oblečení.

BOTY
Ukaž více výpisu z Leden 2020
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel