PLISOVANÁ MIDI SUKNĚ – JAK JI NOSIT A JAKÉ BOTY SI k ní vybrat?

2022-05-06
PLISOVANÁ MIDI SUKNĚ – JAK JI NOSIT A JAKÉ BOTY SI k ní vybrat?
Skládaná sukně s midi délkou vypadá opravdu dobře, ale nehodí se ke každému typu postavy. Kromě toho si musíte vybrat správné boty, aby to mohlo vypadat velmi elegantně a uvolněně.

Plisovaná midi sukně: jaká postava se hodí?

Skládaná sukně má několik výhod, pokud jde o tvarování postavy. Je nejvhodnější pro lidi, kteří chtějí trochu opticky zúžit pas. Ženy obdařené postavou přesýpacích hodin by si měly vybrat sukni se silnějšími, výraznějšími, ale zároveň vzácnějšími záhyby. Pak bude blíže k bokům a nebude je opticky rozšiřovat. Dámská jablka, s výraznějším břichem, naopak - by měla zvolit hustší záhyby a lehčí materiál a snížený stav sukně. Bohužel, jakýkoli typ skládané sukně může přidat další libry k postavě. Proto by se ženy s typickou masivní postavou měly vzdát tohoto typu oblečení. Skládané sukně s midi délkou jsou nejvhodnější pro všechny ženy. Výhodou jsou také rozmanité možnosti jejich stylingu.


S čím nosit skládanou sukni?

Plisovaná sukně je velmi univerzální model, který lze pomocí doplňků volně měnit. Hodí se jak k těsnému topu (například rolák z jemného materiálu), tak k tričku v mírně rozšířené verzi.


Plisovaná sukně klasická a elegantní

V elegantní verzi lze skládanou sukni kombinovat s hladkou, vloženou košilí uvnitř. Pak je kožený řemínek také dobrým doplňkem.


Skládaná sukně ve sportovní verzi

Ve sportovní verzi je nejvhodnější přiléhavé tričko, například na ramínkách, a křivák nebo kratší džínová katana.


Plisovaná sukně se svetrem

Plisovaná sukně s midi délkou je skvělý outfit na podzim i zimu. Pak může být kombinován se svetrem. Je však důležité, aby nebyla příliš dlouhá, protože pak může k obrázku přidat zbytečné kilogramy. Nejlepší bude vypadat jako ten, který skončí ve výšce boků.


Plisovaná sukně – jaké boty volit?

Jsou to boty, které do značné míry ovlivňují, jaký charakter bude mít skládaná sukně.

Vysoké podpatky

Vysoké podpatky jsou samozřejmě nejelegantnějším typem obuvi. V kombinaci s midi délkou sukně opticky prodlouží nohy. Dodají také lehkost ještě těžšímu materiálu.Lodičky na podpatku v kombinaci se sukní v midi délce opticky prodlužují nohy


Sandály na podpatku

Sandály na podpatku jsou ležérnější, sváteční verzí vysokých podpatků, ale plní podobnou funkci. Díky nim (a letním doplňkům, jako je koš na tašku nebo klobouk) může mít taková sukně také boho charakter.


Kotníkové boty

Kotníkové boty jsou zase jarní a podzimní klasikou pro dokonalý doplněk skládané sukně. Hlavní věc je, že mají stejnou barvu jako punčocháče. Pak také dokonale vyrovnají proporce obrázku. Stejně důležité jsou kotníkové boty, které jsou také ideální pro elegantnější a každodenní oblečení.


Tenisky

Tenisky, i když se zdají být avantgardní, jsou ve skutečnosti již velmi běžným doplňkem různých typů sukní. V létě, pokud víte, že strávíte spoustu hodin na nohou a chcete vsadit na pohodlí, jsou skvělým doplňkem. Ideální je kombinovat midi skládanou sukni v nějakém světlém odstínu (možná ještě velmi módní šalvěj?) s bílými teniskami. Taková kombinace bude vždy módní a hodí se všem.Sneakersy k sukni v délce midi jsou hitem letošní sezóny


Sneakersy

Sneakersy stále překvapují. Jejich designéři se zaměřují na jedinečnost a avantgardu, a proto volí expresivní doplňky, například řetězy. Takové masivní boty mohou podtrhnout oufit, kde bude plisovaná sukně v hlavní roli.


Ukaž více výpisu z Květen 2022
Doporučené
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel