POHODLNÁ OBUV DO KONACELÁŘE ANEB BALERÍNY NA 5 ZPŮSOBŮ

2020-08-18
POHODLNÁ OBUV DO KONACELÁŘE ANEB BALERÍNY NA 5 ZPŮSOBŮ


Baleríny umožňují lýtkám odpočívat, protože nemusí být neustále napnuté. Odpočinou si i paty. U plochých bot, nesjíždějí nohy do předu tak jako u lodiček takže svaly nohou nemusí být nadměrně namáhany jako na vysokých podpatcích. Kvalitní baleríny podporující páteř, aby sledovala svou přirozenou křivku. Když je vaše váha rovnoměrně rozložena na chodidlech, vaše celkové držení těla zlepšuje a snižuje namáhání kloubů chodidel.

Nošení balerín do práce neznamená, že musíte vyčistit celý šatník a koupit si zcela nový šatník. Udržujte veškeré oblečení, které máte rádi, a zbavte se jen bolesti nohou. Je třeba si uvědomit, že baleríny se liší také tvarem prstů - mohou být užší, široké a zaoblené nebo úplně protáhlé, jako v případě špiček.

černé, béžové, nahé baleríny

K čemu by se měli nosit baleríny?

Kalhoty

U kalhot v kombinaci s plochými botami je jejich střih velmi důležitý. Baleríny se širokými kalhotami způsobí zkrácení nohou. U balerín vypadají kalhoty, které tvoří přímou linii od noh, lépe, díky čemuž se oko přirozeně pohybuje dolů nohou k botě. Na druhou stranu, kalhoty se záhybem se dokonale hodí k mokasínům.

Vyberte si tmavě modré kalhoty, případně se světlým pruhovaným vzorem. Noste s nimi jasně bílou halenku a zastrčte ji do kalhot s tmavým neutrálním pásem. Spojte je s baleríny v barvě podobné pásu.

Pouzdrová sukně

Pouzdrové sukně nabízejí elegantní, profesionální vzhled. Pouze ty, které příliš nevyčnívají na bocích, budou vypadat dobře s baleríny a nebudou sahat příliš pod kolenní linii. Pro takový komplet se doporučuje nosit tmavší sukně a světlejší halenka. Pak by měly být baleríny tmavé.

Sako se sukní

Sako se sukní je velmi klasickým typem pracovních oděvů. Se správným střihem vám může poskytnout siluetu přesýpacích hodin, ale zároveň zůstat v pohodlí. Druhy sukní mohou být opravdu rozmanité, takže je dobré je sladit s vaší postavou.

Šaty

V závislosti na kanceláři se formálnost šatů, které můžete nosit, bude značně lišit. Světlé baleríny jsou zároveň tou nejlepší a nejženičtější volbou pro šaty, které se nejčastěji vybírají na jaře a v létě.

Džíny a halenkažena s notebookem v hnědých balerínách s modrým vzorem, v pozadí černé a béžové baleríny

Zdobené baleríny se perfektně kombinují s jednoduchými džínami a halenkou. Pokud je tričko více dekorativní, řešením jsou nude nebo černé baleríny, které opticky prodlužují nohy.


Baleríny pro kancelářskou práci lze nosit po celý rok. V podzimní a zimní sezóně si je můžete jednoduše vybrat přímo na místě. Dokonce i v létě se ukáže jako forma vzdušné a lehké obuvi, zejména v letní verzi s otevřenou špičkou.

Ukaž více výpisu z Srpen 2020
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel