Pátek 13

2020-01-07
Pátek 13

Pomalu se nám blíží pátek třináctého. Jste, milé čtenářky, pověrčivé? Zažily jste snad v pátek třináctého nějakou smůlu? Pokud ano, budeme rádi, když se s námi o Vaši příhodu podělíte v komentářích pod tímto článkem.Nadcházející den nás přiměl se zamyslet na pověrami, které se týkají zejména dámského šatníku – především samozřejmě BOTAMI! Jelikož se blíží svátky, napadlo nás, že boty dárkem. Tato pověra praví, že osoba obdarovaná právě botami, od nás brzy odejde. Máte nějaké zkušenosti s touto pověrou? Řekněte samy, zda by vám neudělal radost jako dárek třeba nový pár lodiček? Nebo měkké a teplé sněhule, které využijete v aktuálním mrazivém počasí? Jste-li ale pověrčivé, po obdržení takového dárku můžete zaplatit symbolickou korunu – a tím vyrušit toto „zlé kouzlo“.


BOTY

Další pověru by měli znát všichni ženatí muži. Věděli jste snad, pánové, že nevěsta by si před svatbou měla dát boty na parapet, aby pochytaly co nejvíce štěstí? Boty by však neměly mít otevřenou špičku ani patu, aby z nich štěstí nevypadlo. Ve svatební den pak musíte do střevíčku vložit minci, která vám přinese štěstí po celou dobu manželství.

BOTY

Znáte ještě nějaké jiné pověry spojené s botami? Snažíte se těmito pověrami řídit, nebo tomu naopak nevěříte vůbec? Položili jste někdy boty na stůl? Nebo máte oči neustále upřené na botu, kterou nosíte na pravé noze? Ať už patříte do kterékoliv skupiny, přejeme Vám, aby právě blížicí se pátek třináctého se vám nic zlého nepřihodilo – ani v podobě zlomeného podpadku! :)


BOTY
Ukaž více výpisu z Leden 2020
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel