Podzimní outfity s dámskými kovbojky

2020-11-06
Podzimní outfity s dámskými kovbojky

KOVBOJKY JSOU BOTY, KTERÉ SI NEJVÍCE SPOJUJEME S DIVOKÝM ZÁPADEM,WESTERNEM. JSOU TYTO ORIGINÁLNÍ DÁMSKÉ BOTY VHODNÉ PRO PODZIMNÍ OBLEČENÍ? ANO, SAMOZŘEJMĚ!

 

Kovbojky jsou boty, které jsou neoddělitelně spjaty s americkou kulturou a westerny. Kovbojové, nebo prostě odborníci na pasení dobytka na amerických prériích, jsou jedním z nejznámějších symbolů Severní Ameriky.

Kovbojské boty byly původně jedním typem jezdeckých bot. Teprve v 19. století měli podobu, jakou známe dnes. Na začátku sloužily jako pracovní obuv pro pracovníky na farmách, lidově známí jako kovbojové. K popularitě kovbojských bot přispěl Hollywood a první westerny 30. a 40. let, po nichž následovala rostoucí popularita rodea. Kovbojské boty začaly měnit svůj vzhled - z kožených a pracovních bot se staly atraktivní, elegantní, dekorativní a barevné boty pro každodenní nošení, a to jak v dámské, tak i v pánské verzi.

 

Jak vypadají kovbojky?

Kovbojské boty mají výrazný vzhled, který zahrnuje kubánský podpatek, vysoké svršky a špičatou nebo zaoblenou přední část chodidla, tzv. nosní díl. Kovbojské boty tradičně neměly žádné šněrování, ale lze zavázat i moderní verze. Obvykle jsou vyrobeny z hovězí kůže, ale mohou být také vyrobeny z jiných zvířecích kůží. Dnes je mnoho kovbojských bot vyrobeno z umělé kůže nebo eko kůže. 

Samozřejmě existuje mnoho variant kovbojských bot. Tento typ obuvi je k dispozici v různých stylech, barvách a designech, stejně jako s různými výškami podpatků a horními výškami.Podzimní outfity s dámskými kovbojky

Jsou kovbojky módní?

Samozřejmě jsou v módě, a to nejen ve Spojených státech. Svět se v poslední době prakticky zbláznil do kovbojských bot, které se pravidelně objevují na přehlídkových molech známých a respektovaných návrhářů. Kovbojské boty prakticky nevycházejí z vrcholu nejvyhledávanějších druhů obuvi. Jsou to také boty, které ochotně nosí známé a oblíbené ze světa show businessu - hvězdy a celebrity.

Dámské kovbojské boty jsou dokonalým způsobem, jak do svého outfitu vnést svěží vzduch a americký styl. Mohou úspěšně nahradit klasické boty nebo boty. Ve správném stylu v nich budete vypadat velmi zajímavě a originálně. Určitě budete vyčnívat z davu!

Co kombinovat s dámskými kovbojkami?

Na rozdíl od obvyklých vzorů pro kovbojské boty nemusíte nosit pouze kostkovanou košili, šerifskou hvězdu, šálu a čepici s okrajem. Tato originální obuv vám dává mnohem více možností.


Dámské kovbojky s džíny

Dámské kovbojky a džínové kalhoty jsou přirozenou, dokonce ikonickou kombinací. Tuto obuv lze kombinovat s prakticky jakýmkoli střihem riflových kalhot. V ideálním případě by to měly být kalhoty s lehkými oděrkami nebo otvory. S úzkými kalhotami nosíme boty zastrčené do kalhot a v případě kalhot s rozšířenými a rovnými nohami jsou boty skryté pod nohama. V tomto srovnání budou kovbojské boty vypadat dobře v kombinaci s halenkami nebo dámskými košilemi, např. Kostkovanými nebo v jiném atraktivním vzoru nebo zvířecím potisku. Pro chladnější dny je také vhodný kožená bunda.Podzimní outfity s dámskými kovbojky

Kovbojky se sukněmi

Kovbojské boty vypadají skvěle se sukněmi různých délek, zejména typu A. Stojí za to je kombinovat s boho nebo koženou sukní a úzkým rolákem. Můžete si je také obléknout na maxi a midi sukni a podzimní kabát. Při výběru kovbojských bot na sukni musíte vzít v úvahu délku svršku. Pokud jste si koupili kovbojské boty po lýtka, noste je s kratšími sukněmi - opticky tak prodloužíte nohy.

 

Kovbojky a boho šaty

Toto je zdaleka nejoblíbenější a nejmodernější kombinace. Lehké a vzdušné šaty s květinovým vzorem po kolena nebo nad kolena budou perfektní protiváhou k botám spojeným s mužskou profesí. Stojí za to si hned obléknout krátkou koženou nebo džínovou bundu a originální vzhled je připraven!

Kovbojské boty jsou originální obuv, kterou se vyplatí použít při skládání podzimních stylizací. Přinesou spoustu živosti a učiní jakýkoli outfit nudným.

 
Ukaž více výpisu z Listopad 2020
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel