Podzimní sporty, které si určitě zamilujete!

2022-10-03
Podzimní sporty, které si určitě zamilujete!
Nechce se vám kvůli podzimnímu počasí být aktivní? I přes výrazně menší množství slunce (a energie!) se nevyplatí odpírat si trénink, zvláště pak pod širým nebem. Sport v tomto ročním období vám pomůže nejen udržet kondici vyvinutou během léta, ale především - před zimou zpevnit tělo a ... vytvořit další porci endorfinů! Přemýšlíte, jak cvičit, když počasí vybízí jen k lenošení? Čtěte dál a zjistěte, které nápady na poletní aktivity jsou nejoblíbenější.Podzimní sporty. Co cvičit, aby chtít více?

Světová zdravotnická organizace nepochybuje – nejlepším lékem na podzimní blues je pohyb. Pokud se chcete udržet v perfektní kondici, získat imunitu a užít si skvělou náladu, vyplatí se začít chladnější sezónu aktivně. Nevíte, co cvičit, aby chtít více? Zajímá vás, jestli jsou podzimní sporty drahé? Ukazuje se, že některé z nich nevyžadují téměř žádné finanční výdaje, nicméně - bude vyžadována vhodná obuv. Modely, které stojí za povšimnutí, najdete například zde


1. Jízda na kole

S příchodem podzimu se mnoho lidí rozhodne schovat dvoukolku do garáže nebo sklepa. Mezitím bude mnohem lepší nápad provést přehlídku (i když byla spolehlivá celé léto) a ... používat ji nadále. Na kole se dá jezdit nejen ve volném čase – dvoukolka může úspěšně nahradit autobus, tramvaj i auto. Pokud jste takové řešení dosud nepoužívali, v mnoha městech jsou stále k dispozici městská kola. Jejich používáním uvidíte, zda má smysl koupit si vlastní.


Podzimní sporty, které si určitě zamilujete!

2. Běh

Běh je aktivita, kterou si může dovolit každý (a to doslova!) – nevyžaduje téměř žádné finanční výdaje a je obecně dostupná. Výběrem pohodlné obuvi můžete plánovat trasy různé intenzity, a to jak v pracovních dnech, tak ve dnech volna. Rychle zjistíte, že běhání nebo rychlá procházka i ve vašem okolí má pozitivní vliv na vaši postavu a pohodu.

Podzimní sporty, které si určitě zamilujete!

3. Fitness

Pohybová aktivita je skvělou alternativou lenivých večerů u televize. Zajímavou alternativou cvičení v posilovně jsou fitness lekce, určené i mužům. Zajímavé je, že účast v nich nemusí být vždy spojena s nutností zakoupení předplatného – aktivitu, která vás zajímá, můžete hledat v místních klubech, komunitních centrech a vesnických komunitních centrech. Pak platíte pouze za hodiny, kterých se skutečně účastníte.

Podzimní sporty, které si určitě zamilujete!

4. Trekking

Mnoho lidí se na podzim vzdává horské turistiky. Mezitím může trekking v tomto ročním období přinést mnoho uspokojení. Když se rozhodnete pro túru v náročnějším terénu, měli byste dbát na vhodné vybavení. I když základem je stabilní a pohodlná obuv, budete potřebovat i specializované oblečení a odpovídající vybavení.

Podzimní sporty, které si určitě zamilujete!

5. Tenis

Na podzim se vyplatí experimentovat – i ve sportu. V nových aktivitách se můžete osvědčit nejen na cyklostezkách a běžeckých tratích, ale také na kurtu. Tenis totiž umožňuje nejen zbavit se přebytečného tělesného tuku. Pravidelné hraní zvyšuje funkci plic a předchází mnoha nemocem. Zajímavé je, že nepříznivá aura nemusí být důvodem k ukončení tréninku. V mnoha městech můžete pokračovat ve své činnosti na krytých kurtech.

Podzimní sporty, které si určitě zamilujete!
Ukaž více výpisu z Říjen 2022
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel