SANDÁLY NA LÉTO – 7 TRENDŮ PRO ROK 2021 A 2022

2021-08-25
SANDÁLY NA LÉTO – 7 TRENDŮ PRO ROK 2021 A 2022

POMALU SE BLÍŽÍ LETNÍ HORKÉ DNY. JE NEJVYŠŠÍ ČAS ZAČÍT MYSLET NA VHODNÉ, POHODLNÉ A PŘITOM MÓDNÍ BOTY. IDEÁLNÍ OBUVÍ NA PROCHÁZKY PŘÍMOŘSKÝMI MĚSTY BUDU BEZESPORU SANDÁLKY. POZNEJ TRENDY NA ROK 2021, KTERÉ SE NADÁLE BUDOU OBJEVOVAT V ROCE 2022!


1. Extra platforma

Nohy Vám krásně prodlouží sandály na opravdu velkých platformách. Po měsících sezení doma v celkem pohodlných botách je čas na nějakou změnu. Sandály na platformě jsou docela hrubé, ale rozmanitost barev jim dodává ženskost. Ve skutečnosti jsou všechny módní, včetně výrazných razících barev. Tak masivní obuv lze zajímavě kombinovat s lehkými šaty.

2. Nazouvací boty

Obuv, na které se snadno nazouvá, například žabky, je dalším trendem, kterému stojí za pozornost. Pantofle nejsou úplně ploché, mají o něco vyšší podrážku. Módní jsou zejména prošívané prvky. Jsou velmi pohodlné.


3. Dámské sandály

Pokud jde o módní barvy sandálů v sezóně 2021 a 2022, základní volbou by měly být všechny tóny země a také pastelové jemné odstíny. V obchodech se jistě objeví tlumené odstíny jako béžová a karamelově hnědá. Jsou to klasiky, které nikdy nevyjdou z módy, o to víc si jejich výraznou přítomnost užívají.SANDÁLY NA LÉTO – 7 TRENDŮ PRO ROK 2022


4. Návrat podpatků

Sandály na vysokém podpatku nemusí být tou nejpohodlnější volbou na léto, ale rozhodně jsou to boty, které si zamilujete. Nejmódnější jsou tenké podpatky s pruhy, které odpovídají předchozímu trendu. Jasné barvy a tenké pruhy vytvářejí nejlepší efekt. Tento trend je o jednoduchosti, snadném nošení, protože se hodí ke všemu. V tomto typu obuvi zazáříte na každé letní akci.


5. Boty se šněrováním

Ploché sandály, které mají zavazování kolem lýtka nebo se jednoduše zapínají u kotníku, jsou dalším trendem této sezóny. Zvláště když jsou kombinovány s motivem například korálků, dokonale odkazující na eko vzory, které jsou v této sezóně módní. Sandály mohou mít mírně vyšší záda, díky čemuž jsou pohodlnější při každodenním používání, například při chůzi po tvrdé zemi. K šatům se skvěle hodí vysoce šněrované boty, ale jako doplněk k džínům dobře poslouží i sandály se zapínáním na kotník v podobě žabek.


6. Přírodní materiály

Mnoho módní řetězců se inspirovalo přírodou a přírodní materiály využili také při výrobě obuvi. Proto byly použity použití bambusové prvky nebo strukturované rafie. Není to jen starost o ekologii a delší život planety, ale také trend, který kombinuje využití všech barev Země. Ideální na léto.V této sezóně budou v módě pruhované modely a sandály s vázáním kolem kotníku či lýtka


7. Klasické proužky

Samozřejmě nemůžete zapomenout na sandály s různými potisky. V této sezóně budou modely s pruhovým vzorem nejmódnější volbou. Jedná se o skutečnou klasiku, kterou lze diverzifikovat díky stylistickým odkazům na graffiti. Motivy připomínající malování sprejem jsou nejmódnějším trendem. Tím spíše, že se k nim dokonale hodí použití neonových, kontrastních barev. Takové vzory jsou vytvořeny jako skutečný protest proti nudě a osvobození od stylistických stereotypů.


Ukaž více výpisu z Srpen 2021
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel