SNĚHULE VE 3 TRENDY STYLECH

2021-01-15
SNĚHULE VE 3 TRENDY STYLECH

ČASTO SE ŘÍKÁ „POTŘEBUJEME MATKU VYNÁLEZU“ - A TAK TO BOLO V PŘÍPADĚ SNĚHULÍ . TOTO JE JEDEN Z NEJTEVĚJŠÍCH A NEJPOKOJNĚJŠÍCH ZIMNÍCH BOT, ALE MÁLO KDO VÍ , ŽE SE PRVNÍ UKAZUJÍ V PRAVĚ HISTORICKÝCH ČASECH, A JEJICH PROTOTYP BOL VYROBEN! TOTO JE NEJLEPŠÍ DŮKAZ, ŽE SNĚHOVÉ BOTY LZE KLASIFIKOVAT JAKO TENTO PÁR BOT, KTERÝ VYDĚLÁ ZKUŠEBNÍ ČAS A JE NEVYHNUTNÝ BĚHEM NEJVĚTŠÍCH ZIMNÍCH ZÁVĚJÍ.


Sněhule ve 3 módních stylech


Pokud se tedy nechcete vzdát módních bot, ale obáváte se, že ve svých oblíbených kotníkových botách spadnete na zledovatělou ulici, možná stojí za zvážení koupit dámské sněhule? Můžete si vybrat z mnoha modelů, klasičtějších, obutých na nohou nebo připomínajících trekové boty. Sněhule odkazující na horskou estetiku se objevily na přehlídkových molech mnoha slavných návrhářů a „vkradly se“ do srdcí populárních vlivných lidí. Na druhou stranu, pokud máte rádi moderní formy a nebojíte se experimentovat, byly pro vás vytvořeny sněhule, které připomínají prvek astronautů NASA. Jedná se o kombinaci módy a praktických aspektů, což je něco, co má každý z nás nejraději. Mohou sahat až po kotník nebo nad koleno, takže určitě nikdo z nás neochladne. Pokud jsou mezi námi příznivci australského plážového podnebí, přímo ze Sydney si nejoblíbenější sněhové boty na světě, značka Emu, v průběhu let získaly mnoho interpretací a podobné boty s charakteristickým vzhledem najdete také v našem obchodě. Přicházejí v mnoha barvách a délkách a my si je vážíme pro jejich pohodlí a izolovaný interiér, který ochrání naše nohy v nejchladnějších dnech.
SNĚHULE VE 3 TRENDY STYLECH

Jak nosit dámské sněhule?


Samotné dámské sněhule mohou být nejsilnější stránkou našeho stylingu a mnoho z nás si pravděpodobně klade otázku, jaké oděvy pro ně zvolit, aby outfit vypadal konzistentně a esteticky. Na rozdíl od vzhledu není obtížné vybrat si sněhule pro styling i pro naši postavu. Musíte si jen vybrat správnou výšku: přes kotník nebo do středu lýtka. První délka je „bezpečná“ volba, protože se hodí mnoha dámám bez ohledu na postavu. Ten druhý může být také velmi efektním završením celého stylingu, pokud je kombinujeme s kalhotami nebo punčochami stejné barvy, které opticky prodlouží naše nohy a dodají celé postavě lehkost. Které oděvy budou nejlépe odpovídat našim sněhovým botám? Můžeme si vybrat velký vlněný svetr, například v oranžové barvě, nebo péřovou bundu - hit této sezóny, který vytváří městský, sportovní vzhled. Avšak ty z nás, které dávají přednost elegantnější edici, se také nemusí vzdát dámských sněžnic, protože v kombinaci se sukní, punčochami a kabátem vytvoří velmi stylový vzhled! Ženské jako na vysokých podpatcích a o co pohodlnější? Můžeme také dát celkový vzhled, ve kterém budou pouze boty odlišeny barvou od ostatních oděvů, například černého kabátu a trubek, pojďme si vybrat tmavomodré sněhové boty. Celá elegantní, ale ne nudná, ideální pro ty z nás, kteří si cení především pohodlí. Můžeme také sladit barvy dámských sněžnic s šátkem, čepicí a rukavicemi, což nám také umožní získat zajímavý efekt.Dámské sněhule s kožešinou


Sněhule mohou vypadat velmi elegantně a žensky, pokud je sladíme s odpovídajícími oděvy, které jsme zmínili v předchozím odstavci. Pojďme se nyní zabývat konkrétním typem sněhulí, kožichů. Teplé, pohodlné, ideální pro chladné dny, kdy se teplota „nerozmazná“ - co víc si od perfektních zimních bot můžete přát? Postupujte podle pravidla a vybírejte těsné kalhoty, např. Tuby nebo punčocháče, aby nedošlo k narušení vašich proporcí. Pokud jde o bundu, můžete se rozhodnout pro nadrozměrnou péřovou bundu nebo prošívaný kabát pro vzhled dívky v New Yorku.


Bílé sněhule.


Mnoho žen se bojí, že v bílých botách budou vypadat nepříznivě a „kýčovitě“. Ale to je další módní mýtus, který je třeba odhalit! Vše záleží na tom, jaké oblečení si vybereme pro dámské sněhule . Budou vypadat skvěle s černými nebo pastelovými barvami, například růžovými kalhotami. Pokud si k nim vyberete bílý rolák nebo vlněný svetr, získáte glamour efekt, jako ze zasněžené alpské sjezdovky!
SNĚHULE VE 3 TRENDY STYLECH

Chlupaté sněhule


Stejně jako v případě sněhulí s kožešinou jsou i ty s delšími „cllupy“ tak účinné, že mohou hrát první housle celého stylu. Proto se zaměřte na základní prvky zbytku celého oblečení. Oblíbený pár kalhot, vlněný svetr a čepice doplněná šátkem a rukavicemi, bude vypadat nejen moderně, ale i esteticky. A co je nejdůležitější - tento outfit určitě nevyjde z módy ještě několik sezón!Ukaž více výpisu z Leden 2021
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel