Shelovet – proč tak milujeme boty?

2022-11-08
Shelovet – proč tak milujeme boty?
Známé přísloví říká: "Vydělávejte peníze tím, co vás baví, a nebudete pracovat ani jeden den." Podle našeho týmu je toto tvrzení stoprocentně pravdivé: ačkoli jsme v mnohém odlišní, spojuje nás láska k módě a stylové obuvi a díky naší společné vášni začínáme a končíme každý pracovní den s úsměvem na tváři! Nahlédněte do zákulisí společnosti Shelovet a zjistěte, co nás pohání k plnému výkonu.
Boty - více než součást šatníku

Určitě znáte alespoň jednoho člověka, který miluje kupování bot a přestože má rozsáhlou sbírku, nedokáže odmítnout přidat do ní další páry - nebo jste možná jedním z nich? Pokud ano, virtuálně si s vámi ťápneme: šatníky našich členů týmu také praskají ve švech od nově nakoupených kusů a práce mezi širokým sortimentem obuvi a doplňků je pro nás skutečnou zábavou.


Proč tak moc milujeme boty? Pravděpodobně žádný prvek oblečení nepřispívá k jeho stylu a celkovému dojmu tak výrazně jako právě obuv. I ten nejjednodušší outfit – malé černé šaty, džíny a tričko, klasický oblek – získá v kombinaci se správnou obuví osobitý charakter. Je zábavné hrát si se stylem, zejména v dnešní době, kdy odvážně posouváme módní hranice a úspěšně kombinujeme oblečení a doplňky jakoby z různých pohádek.

Všechny uvedené šaty můžeme zkombinovat s elegantními lodičkami na podpatku, mokasíny mužského střihu nebo sneakersami na platformě; pokaždé budeme vypadat jinak - ale stejně dobře! Oblečení vyjadřuje naši osobnost a vkus, pomáhá nám cítit se pohodlně ve vlastní kůži a získat sebevědomí – a pohodlné, hezké boty jsou zde nejdůležitější: právě ony nám pomáhají překonat každý aktivní den snadným krokem, zvednout hlavu výše a narovnat záda.

Shelovet – proč tak milujeme boty?

Shelovet, neboli práce a vášeň

Každý nový nákup nás potěší, proto jsme velmi rádi, že se o něj můžeme podělit i s vámi! Chápeme, že nový pár bot je víc než jen další kus do sbírky. U nás si koupíte boty na podpatku, které doplní vaše outfity pro velké výlety; žabky a sandály pro vysněnou dovolenou; kozačky, které vás provedou podzimem a zimou s teplýma a suchýma nohama. Nové boty spolehlivě zlepšují náladu a usnadňují každodenní život.

Snažíme se co nejlépe splnit očekávání každého z vás, a proto dbáme na co nejširší sortiment, pečlivě sledujeme trendy a průběžně doplňujeme obchod o kompatibilní produkty. Každé zákazníci se snažíme poradit model, který je šitý na míru jejím potřebám: jsme k dispozici online, telefonicky a na sociálních sítích, posloucháme vaše připomínky a snažíme se vyřešit všechny problémy.

Shelovet – proč tak milujeme boty?

Den ze života Shelovet

Zatímco mnozí z vás ještě spí nebo líně vypínají budík, naše logistické oddělení a sklad již pulsují aktivitou. Startujeme v pět ráno, aby připravit vaše objednávky zadané v ranních hodinách k odeslání - zásilky vám odcházejí do 24 hodin od potvrzení transakce, takže každá minuta je pro nás velmi důležitá. Čas plyne rychle – před osmou hodinou se setkáváme na ranní kávě, která nám dodává energii na další hodiny práce.

Přesně v osm hodin otevíráme kancelář služeb zákazníkům a začneme přijímat vaše hovory. Poradíme vám s výběrem správného modelu a velikosti obuvi, budeme vás informovat o dostupnosti a stavu objednávek a zprostředkujeme vám kontakt s kurýrními společnostmi a platebními branami. Dokonale víme, že vždy může dojít k nějakému omylu. Vaše zásilka pošla někam jinam, a váš počítač se rozhodl zhroutit právě v okamžiku, kdy jste autorizovali převod? Jsme k tomu připraveni a pomůžeme vám účinně se vypořádat s každou neočekávanou překážkou.

Nejpozději práci začíná- ale i nejpozději končí! - oddělení marketingu a propagace. Tady se rodí nápady na další akce, soutěže a slevové kódy, aby se okruh našich zákaznic neustále rozšiřoval a abyste si mohli ulovit boty svých snů za ještě výhodnější cenu. Otevřenost, kreativita a odhodlání nám pomáhají připravit nabídky, které bychom sami rádi využili – protože není nic lepšího než úspěšné nakupování, aniž byste příliš přečerpali svůj rozpočet!

Shelovet – proč tak milujeme boty?

Zákazník je na prvním místě

Děláme to, co nás baví, a snažíme se to dělat co nejlépe. Vaše pozitivní zpětná vazba, srdeční zprávy a neustálé návštěvy v obchodě jsou pro nás největší odměnou a motivací pokračovat. Děkujeme vám za vaši přítomnost a podporu: doufáme, že naše pozitivní energie se bude co nejdéle promítat do vaší spokojenosti z nákupů.

Shelovet – proč tak milujeme boty?
Ukaž více výpisu z Listopad 2022
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel