Sneakersy: NEJŽHAVĚJŠÍ TRENDY JARO-LÉTO 2022

2022-05-12
Sneakersy: NEJŽHAVĚJŠÍ TRENDY JARO-LÉTO 2022

Sneakersy jsou stále nejoblíbenějším typem obuvi mezi ženami, bez ohledu na jejich věk. Návrháři každoročně překvapují novými nápady pro tyto pohodlné, sportovní boty, které mají stále méně společného s jejich původním účelem. Zde jsou některé modelové návrhy, které ovládnou trh na jaře a v létě 2022. I když určitě většinu z nich už znáte.


Síťované sneakersy z 90. let

Boty v měkkém tvaru, se síťovými vložkami, nutně šněrované, jsou spojeny s módou vytaženou živě z 90. let. Tehdy tak vypadaly běžecké boty v amerických televizních pořadech. Jejich špička musí být nutně mírně zvednutá a zespodu musí být nutně výrazná gumová podrážka v kontrastní černé barvě. Kovové vložky nemohou chybět. Je to ideální volba pro džíny a mikiny.


Třpytívé boty

Nelíbí se vám typicky sportovní povaha těchto bot? Pak pro vás byly vytvořeny tenisky plné brilantnosti. Byly vyrobeny takovým způsobem, že jejich volný charakter byl téměř ztracen. Vypadají skvěle s jednotným vrcholem, protože pak nejsou kýčovité. Důležité je, že největší módní domy je mají ve své nabídce.


Masivní basketbalový střih

Nejklasičtější modely tenisek pocházejí z basketbalových bot. Mají vysoký svršek, který dobře chrání kotník během hry. Široké boty padnou i ženám a stále častěji je lze nalézt i v typických ležérních stylizacích. Obzvláště oblíbené jsou celé bílé modely, které lze kombinovat i s elegantními obleky. Musíte však být opatrní, protože opticky mírně zkracují postavu.


Silná podrážka

Návrat retro módy je také kývnutím na tlustou podrážku tenisek. Takové modely jsou oceňovány. Jsou o něco méně sportovní než klasika, a proto se perfektně hodí k sukním a šatům. Mnoho žen také ocení několik centimetrů výšky navíc. Jednoduchý střih a jednotná barva doplňují jejich skvělý charakter. Jsou nutností, pokud plánujete koupit pouze jeden pár bot v této sezóně.Sneakersy: NEJŽHAVĚJŠÍ TRENDY JARO-LÉTO 2022


Ikonické modely

Kultovní modely tenisek ze 70. a 80. let jsou již několik sezón velmi módní. V tomto ohledu se nic nezmění. Obvykle mají půlkruhové nosy, ležérní střih a bílou barvu s prošíváním v různých barvách.


Bílé boty

Již jsme mnohokrát zmínili, když jsme ukazovali jiné trendy, že bílé tenisky jsou stále nejmódnější. Stojí však za to věnovat jim několik vět. Bez ohledu na to, zda se jedná o platformový, retro nebo basketbalový model, jsou to bílé boty, které by měly najít své místo v šatníku každé ženy sledující trendy. Prostě se hodí všechno. Dokonce i pro elegantnější sukni nebo bundu. S barevnými botami to tak není... barevné, ale bílé se bude vždy bránit. Je zdrženlivá a uklidňuje takovou riskantní kombinaci. Není divu, že nejslavnější ovlivňovatelé, kteří se mohou pochlubit svým stylovým, klasickým šatníkem, se neobejdou bez bílých tenisek.Sneakersy: NEJŽHAVĚJŠÍ TRENDY JARO-LÉTO 2022


Zelená

Jaká je nejmódnější barva sezóny jaro/léto 2022? Je určitě zelená. Šťavnatá barva na botách dodá charakter monochromatickým stylizacím. K tomu je velmi univerzální. Hodí se zejména k retro teniskám, inspirovaným klasikou žánru. Zvláště respektovaný je odstín šťavnaté zelené, připomínající keře v plném květu. Je to tlumená a elegantní barva. Takové tenisky jasně naznačují, že víte, co je módní.

Ukaž více výpisu z Květen 2022
Doporučené
Šetříš639,00 Kč
Big Star sneakersy dámské KK274111Big Star sneakersy dámské KK274111
917,00 Kč1 556,00 Kč
Šetříš639,00 Kč
Big Star sneakersy dámské KK274111Big Star sneakersy dámské KK274111
917,00 Kč1 556,00 Kč
Šetříš222,00 Kč
Pohodlné kožené dámské tenisky Pohodlné kožené dámské tenisky
889,00 Kč1 111,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel