Svátek svatého Ondřeje 2022 se stále více přibližuje! Už jste si vybrali podpatky? V těchto můžete také jít do práce.

2022-11-03
Svátek svatého Ondřeje 2022 se stále více přibližuje! Už jste si vybrali podpatky? V těchto můžete také jít do práce.
Svátek svatého Ondřeje, který se každoročně slaví v noci z 29. na 30. listopadu, je ideální příležitostí, aby (doslova!) zazářit. Obáváte se, že módní vzhled bude stát majlant? Přečtěte si, jak vybrat boty, které nezatíží váš rozpočet a zároveň se budou hodit ke každodenním setům oblečení. Díky těmto návrhům vás šílenství věštecké noci naplní pozitivní energií na několik týdnů dopředu!
Jaké boty zvolit pro Svátek svatého Ondřeje 2022?

Zjednodušeně řečeno takové, které budou ladit s vybranou sadou. Bohužel vytváření vzhledu není tak snadné a výběr správné obuvi se často ukáže jako skutečný problém. Na co se při nákupu zaměřit a které modely vůbec stojí za zvážení?

Ukazuje se, že outfit netvoří jen příležitost. Rozhodující pro výběr setu (včetně vhodné obuvi) je charakter místa, ve kterém se bude konat akce. Jiné boty si můžete obout na elegantní banket a jiné na tradiční večeři s rodinou a přáteli.

Stojí za zmínku, že boty musí v první řadě ladit se stylizací, kterou budete mít na sobě po celou dobu večírku. Vzhledem k již tak nepříznivým povětrnostním podmínkám můžete vsadit na jakýkoli model obuvi - koneckonců na místo konání pravděpodobně dorazíte v holínkách nebo kozačkách, které by měly v první řadě ladit s vaším svrchním oblečením.

Boty pro Svátek svatého Ondřeje 2022: kdy zvolit jehlové podpatky?

Mnoho žen si nedokáže představit tento bláznivý večer bez klasických jehlových podpatků. Není divu, že při správném výběru mohou být nejen elegantní a stylové, ale také velmi pohodlné. Dámské podpatky proto jsou vhodnou volbou pro bankety, plesy a domácí oslavy a hodí se i do klubu. Jaké modely zvolit pro další každodenní použití? Nejlépe jednotné nude, tmavě černé nebo klasické námořnické modři. Zajímavou volbou mohou být také červené nebo vínové boty na podpatku a lodičky s ozdobnou sponou. Pokud nemáte přísný denní dress code, můžete zvolit růžové (např. sytě fuchsiové) nebo modré lodičky na podpatku, dobře vypadají i šedé modely.

Pokud chcete dosáhnout dokonalého výsledku, nezapomeňte sladit barvu a odstín bot nejen s barvou vybraného oblečení, ale také s barvou punčoch. Pokud zvolíte béžové odstíny, sáhněte po světlých nebo barevných jehlových podpatcích. K černým punčochám (také tenkým) budou žádoucí černé jehlové podpatky - protože takové duo senzačně prodlouží nohy!

Andrzejki 2022 coraz bliżej! Wybrałaś już szpilki? W tych możesz także pójść do pracy.

Boty pro Svátek svatého Ondřeje 2022: kdy zvolit lodičky?

Lodičky mají o něco nižší podpatek než klasické jehlové boty, ale vypadají stejně stylově. Lze je proto kombinovat s kalhotami i šaty a jsou ideální na akce všeho druhu, protože poskytují pohodlí a komfort, a to i při tanci. Dámské lodičky protože jsou k dispozici jak na vysokém, tak na jehlovém podpatku.

Ať už si vyberete model na vysokém nebo nízkém podpatku, klasické lodičky (i v nestandardních barvách) můžete používat každý den. Boty, které zakrývají prsty a zeštíhlují postavu, čímž jí přidávají centimetry, vypadají velmi dobře ke kancelářským sadám. Nejčastěji se totiž vyznačují vysokou univerzálností a profesionálním designem.

Andrzejki 2022 coraz bliżej! Wybrałaś już szpilki? W tych możesz także pójść do pracy.

Boty pro Svátek svatého Ondřeje 2022: jsou baleríny dobrou volbou?

Jde vám o pohodlí a volnost pohybu v každodenním životě, můžete si dovolit nosit v práci boty s plochou podrážkou a rádi toho využíváte? Než si obujete štíhlé boty na jehlovém podpatku na Svátek svatého Ondřeje, zvažte, zda to stojí za to. Je to proto, že nohy, které nejsou na tento typ obuvi zvyklé, se mohou rychle vzbouřit. Pokud se chystáte na domácí večírek (nebo pořádáte párty ve vlastním bytě), zvolte klasické baleríny dámské. Modely nabízené v letošních kolekcích se vyznačují originálním designem a často překvapivými ozdobnými prvky, jako jsou například šperkové řetízky uvázané kolem kotníku. Za zmínku stojí, že modely elegantnějšího charakteru vypadají dobře se šaty, sukněmi, legínami a kalhotami, včetně těch se širokou nohavicí a saténovými nebo velurovými svršky. Díky velké univerzálnosti balerín je můžete bez námahy kombinovat téměř s jakoukoli sadou, včetně každodenní.

Andrzejki 2022 coraz bliżej! Wybrałaś już szpilki? W tych możesz także pójść do pracy.
Ukaž více výpisu z Listopad 2022
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel