TRENDY 2021: DOMÁCÍ BOTY BUDOU NA VRCHOLU

2021-01-26
TRENDY 2021: DOMÁCÍ BOTY BUDOU NA VRCHOLU

PŘEMÝŠLELI JSTE, JAKÉ BOTY BUDOU V DALŠÍ SEZÓNĚ MÓDNÍ? ODPOVĚĎ NA TUTO OTÁZKU VÁS PŘEKVAPÍ. NĚKTERÉ Z NÁS VYMĚNÍ NEKOMPATIBILNÍ VYSOKÉ PODPATKY NA KOMFORTNÍ DOMÁCÍCH BOTY. BOTY BYLY INSPIROVÁNY DOMÁCÍMI PANTOFLEMI.

Máte rádi domácí deky a sedíte v pohodlných teplých pantoflích, když pracujete z domu? Pak vám tento trend obuvi pro rok 2021 jistě přinese dobrou náladu.

Trend 2021: zaměření na domácí obuv

Mnoho z nás strávilo rok 2020 doma. Někteří mají povinnou dovolenou, jiní pracují na dálku před počítači. Tento nový domácí životní styl ovlivnil náš způsob oblékání. Rychle přešel od formálních vysokých podpatků, lodičeka a silných podešví k praktičtější obuvi, která funguje doma i venku. Trend, který můžeme úspěšně nazvat domácí oděvy, rychle překročil prahové hodnoty našich domovů. Pohodlné nazouvací boty inspirované domácími pantoflemi,papučemi jinými styly domácí obuvi se staly inspirací pro módní návrháře a již se objevily na drahách.


czarne szpilki


Módní boty, tj. ... pantofle? Ano, samozřejmě!

Představujeme vám některé horké trendy, které jistě budou dominovat první polovině roku a budou praktické a stylové zároveň. Na tomto seznamu nenajdete žádné vysoké podpatky, sandály na vysokém podpatku ani boty na kolena - jen hrstka mimořádně pohodlných návrhů pro jarní a letní dny, kdy můžete chodit po domě a také jít na ulici.czarne szpilki

Objevte styly obuvi, které budou v módě v roce 2021.


Sandály s tenkými pásky

Letos nejoblíbenější letní obuv, tj. Sandály, díky tenkým páskům získá jemný vzhled. Pruhy v sandálech budou k dispozici v mnoha složitých variantách a vzorech. Bez ohledu na to, jaký styl sandálů nosíte, musíte se před letní sezónou postarat o vzhled svých prstů u nohou a nehtů - budou v dohledu!


czarne szpilki


Žabky

Vzhled žabek v tomto seznamu pro vás rozhodně není překvapením. Tento střih žabek již několik sezón úspěšně stoupá v žebříčku nejmódnější letní obuvi. Zatímco v tomto roce byly žabky navrženy ve směru elegance a glamour, v této sezóně se dává přednost pohodlí a sportovnímu stylu. Určitě silnější podrážky a pohodlí - to je nyní populární.


Dřeváky

Dřeváky se vrací na přehlídkové mola. Jedná se o pohodlnou obuv jednoduchého, ale mimořádně efektního střihu. Pokud ve svém šatníku ještě nemáte žádný pár, určitě si pořiďte první. V této sezóně se tento typ obuvi objevil ve sbírkách mnoha návrhářů. Procházky v dřevácích budou hot!


Flatformy

Flatformy jsou obuv na silné, úplně ploché podrážce. Tím se liší od populárních bot na platformě, které jsou obvykle ve tvaru klínu. Sandály na flatformě budou určitě jedním z hitů letošního roku - jsou pohodlné na nošení, přidávají pár centimetrů a se spoustou věcí prostě vypadají dobře. Od šatů až po pohodlné kalhoty opravdu neexistuje žádný oděv, se kterým tyto boty nepůjdou.czarne szpilki

Domácí pantofle

Domácí obuv se v poslední době stala jednou z nezbytností našeho každodenního šatníku. Jestliže už je musíme nosit, udělejme to stylově. Letos se obuv inspirovaná domácími pantoflemi bude nosit i mimo domov. Jak ukázali všichni návrháři od Givenchy po Molly Goddard, boty à la domácí pantofle budou v nabídce v různých stylech, dokonce i v oficiálních.


Ukaž více výpisu z Leden 2021
Doporučené
Šetříš389,00 Kč
Nazouváky s ozdobnými sponamiNazouváky s ozdobnými sponami
278,00 Kč667,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel