TRENDY: BOTY NA SLOUPKU JSOU STÁLE MÓDNÍ

2021-03-23
TRENDY: BOTY NA SLOUPKU JSOU STÁLE MÓDNÍ
MÁTE RÁDI BOTY NA VYSOKÉM PODPTKU, ALE NĚKDY MÁTE PROBLÉM S UDRŽENÍM ROVNOVÁHY? V TOMTO PŘÍPADĚ BUDE VAŠE NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ VYBÍRAT LODIČKY NEBO SANDÁLY NA SLOUPKU. A DOKONCE ZJISTÍTE, ŽE TATO SEZÓNA, JE PRO BOTY NA SLOUKU NEJOBLÍBENĚJŠÍM DESIGNEM BOT.

Stručná historie čtvercového podpatku

V roce 1965, jeden z mistrů designu obuvi, Roger Vivier, ukázal čerpadla Pilgrim na molu YSL. Jejich základním prvkem byl čtvercový podpatek, který vypadal velmi moderně a svěže. Nový střih dokonale odpovídal dobové společenské náladě, v níž rostla móda feminismu, a ženy se připravovaly na to, aby se vymanily z role žen v domácnosti. Nová funkce vyžadovala boty, ve kterých se budou cítit na jedné straně extrémně ženské a sexy a na druhé straně v pohodě. Podpatky na sloupku dokonale odpovídaly těmto potřebám.

Podpatek na sloupku se významně vyvinula v 70. letech, což vyústilo ve velkolepé sandály na platformě, které si spojujeme s „horečkou sobotní noci“ a disko šílenstvím. V současné době mají boty na sloupu různé podoby. Populární příspěvek najdete v různých druzích obuvi, od letních sandálů přes dámské lodičky až po elegantní zimní boty.


Proč máme rádi boty na sloupku?

Boty na sloupku nás doprovázejí po celý rok. Bez ohledu na to, zda se jedná o sandály na sloupku nebo kotníkové boty, vždy je nosíme s radostí. Tento typ obuvi je dokonalým řešením pro všechny, kteří rádi nosí boty na vysokém podpatku, ale ne vždy se v nich cítí příliš pohodlně nebo se bojí, že při vysokých podpatcích ztratí rovnováhu. Sloupek, na rozdíl od štíhlých podpatků, dává noze mnohem větší stabilitu a požadovaný komfort. Ve skutečnosti jsou boty na sloupku pohodlné a i když je podpatek relativně vysoký, dokážeme v nich chodit i po dlouhou dobu.

Hlavní výhodou podpatku ve tvaru sloupku je to, že přidává několik centimetrů a zároveň příliš nezatěžuje nohu. Štíhlé vysoké podpatky přenášejí váhu těla na jedno místo, boty na sloupku rozdělují váhu na celé páté. S tím je spojena další velmi důležitá výhoda. V botách na sloupku si mnohem méně stěžujeme na bolesti kotníků nebo unavené svaly. V tomto typu obuvi vypadáme sexy. Čtvercový, stabilní podpatek zvedne vaše nohy natolik, aby je prodloužil, a poskytne vám štíhlejší vzhled a zároveň vám udrží pohodlí. Můžete požádat o něco víc?

K čemu nosit boty na sloupku?

Díky svým výhodám jsou boty na sloupku - sandály nebo lodičky - vynikající volbou všude tam, kde jsme nuceni po dlouhou dobu nosit elegantní boty na vysokém podpatku. Z tohoto důvodu bude obuv na sloupku fungovat dobře při každé události, která vydrží mnohem déle než několik hodin. Mohou být oblečeni na všechny druhy oslav, plesů, plesů nebo svatebních hostin.


Boty na sloupku jsou také vynikající volbou pro oficiální styling. Pokud vaše práce vyžaduje elegantní a formální oblečení a většinu dne musíte nosit boty na vysokém podpatku, budou lodičky na sloupku mnohem lepším řešením než vysoké podpatky. V takové pohodlné obuvi můžete přežít celý den, aniž byste si stěžovali na bolesti nohou. Mimochodem, boty s vysokými a stabilními podpatky vám v kanceláři dodají elegantní a vysněný vzhled.


Dobrou zprávou je, že sandály nebo lodičky na sloupku mohou nahradit vysoké podpatky v jakémkoli oblečení. Bez ohledu na to, zda je máme oblékat oficiálním formálním oblečením, elegantní sukní s tužkou nebo sportovní bundou a džínami - budou vypadat stejně dobře ve všech variantách. Tato obuv je velmi univerzální a dá se obout na nohy v podstatě ženám jakéhokoli typu postavy.


Boty na vysokém podpatku s vysokými podpatky noste téměř k jakémukoli oděvu ve svém šatníku. Snadno se vejdou do ležérního, elegantního oblečení, zejména halenek a šatů. Například je může spárovat s hedvábnou halenkou a džíny pro elegantní vzhled. Pokud se chystáte na rande, noste sandály na sloupku s květinovými midi šaty a džínovou bundou.


Nejdůležitější věcí je, že trend obuvi na sloupku (sandály nebo lodičky) trvá dlouhou dobu a nic nenasvědčuje tomu, že se to změní. Letos zakoupené boty budete moci nosit několik sezón, aniž byste se báli, že vyjdou z módy.

Ukaž více výpisu z Březen 2021
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel