TYLOVÁ SUKNĚ –JAK JI NOSIT A JAKÉ BOTY SE K NÍ HODÍ?

2022-04-06
TYLOVÁ SUKNĚ –JAK JI NOSIT A JAKÉ BOTY SE K NÍ HODÍ?

Tylové sukně odjakživa patří k baletkám. Oblíbily si je také malé dívky, které k baletkám vzhlíží. Poslední léta si však v tylových sukních našly zalíbení také dospělé ženy. V jaké kombinaci tyto sukně vypadají nejlépe?


Tylová sukně - co je to za módu?

Tylová sukně je symbolem elegance. Je to populární model outfitu například na svatební hostinu. Současná móda však umožňuje tylovou sukni obléci k ležérnějšímu outfitu. V tomto typu oblečení budou nejlépe vypadat vysoké a štíhlé ženy. Neznamená to však, že jiné ženy si je obléci nemohou. Pro menší postavy stačí vybrat model méně rozprostřený, z menšího počtu vrstev, více padnoucí na postavu

Výhodou tylové sukně je její barevné provedení. Může být velmi tlumená, černá, hnědá, šedá, ale také v pastelových barvách nebo dokonce i vícebarevná. Aby však celý outfit nepůsobil infantilně, je třeba poskládat barevné modely. To platí i pro střih bot.

K čemu se hodí tylová sukně a s čím ji kombinovat?

Tylová sukně může být velmi elegantní. Hodí se třeba ke kratší kožené bundě. Dobře vypadá i v podzimním a zimním období kombinace se svetrem, který odhalí část ramene. Myšlenka, která funguje, je spárovat ji s obyčejným tričkem. Taková kombinace bude vždy moderní.

Tylová sukně vypadá dobře i v rockovém stylu v kombinaci s křivákem. Kůže je v pořádku.Vyvažuje lehkost tylu a ubírá mu lehce "sladký" charakter.

Rozhodně však tylovou sukni v černé nebo tmavě modré nekombinujte s bílými halenkami nebo košilemi. Vypadala byste jako absolventka školní akademie.


TYLOVÁ SUKNĚ –JAK JI NOSIT A JAKÉ BOTY SE K NÍ HODÍ?


Boty k tylové sukni - hrstka inspirace

K tylové sukni se hodí neuvěřitelné množství různých bot. Velmi klasické a casual působí balerínky s kulatou nebo prodlouženou špičkou (lordsy). Dobře bude vypadat rovněž kombinovace

Kozačky, kovbojky, trapery...

Tylová sukně je celosezónním modelem. Dá se nosit společně s punčochami, tak i skozačkami a kovbojkami. a kovbojkami Kozačky na vysokém podpatku perfektně sedí k midi délce. Vyrovnávají proporce. Díky nim je tento typ outfitu vhodný i do práce. Polobotky lze také nosit po většinu roku.

Lodičky na podpatku

Tylová sukně může být také vždy elegantní. Proto je dobrou volbou kombinovat ji s vysokými podpatky. Úzké boty zeštíhlí vaše nohy. Pak se hodí i k sukním o délce 7/8. Důležité je, že taková sukně nemůže sestávat z mnoha vrstev tylu trčících do stran. Bude to mít chaotický efekt.


TYLOVÁ SUKNĚ –JAK JI NOSIT A JAKÉ BOTY SE K NÍ HODÍ?


Sandály

Tyl je velmi sváteční materiál, lze jej tedy kombinovat se sandály na klínku v boho stylu. Při výběru plochých sandálů je třeba věnovat větší pozornost vhodné délce a střihu sukně. Špatně zvolená může deformovat postavu a opticky rozšířit nohy.

Ukaž více výpisu z Duben 2022
Doporučené
Šetříš166,00 Kč
Dámské béžové lodičky na vysokém podpatku  Dámské béžové lodičky na vysokém podpatku
556,00 Kč722,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel