VYBÍRÁME TENISKY!

2020-03-10
VYBÍRÁME TENISKY!TENTO ROK, K NÁM JARO ZAVÍTALO RYCHLEJI NEŽ KDY DŘÍV, PŘINEJEMNŠÍM TO JDE POZNAT S POČASÍ CO PANUJE VENKU. DNY JSOU KAŽDÝM DNEM TEPLEJŠÍ , A JE POTŘEBA ZAHÁJIT KOMPLETNÍ NOVOU OBUV PRO JARNÍ DNY. NADEŠEL ČAS PRO TENISKY!

Odkud se vzaly tenisky?


Teď je těžké tomu uvěřit, ale historie tenisek sahá až do počátku 20. století. Populární tenisky dnes původně nosily američtí basketbaloví hráči a mimo jiné za jejich úspěchy společnost Converse, která dodnes pod svou značkou vyrábí nejslavnější tenisky na světě.

První tenisky Converse opustily výrobní linku již v roce 1908. Byl to model All Stars pro americké basketbalové hráče. Tyto boty se výrazně lišily od moderních tenisek. Byli mnohem masivnější. Měli tlustou podrážku, vysoké svršky a černý plátno nahoře sahající nad kotník. Jejich charakteristickým znakem bylo charakteristické logo s hvězdou našitou na botě v oblasti kotníku.

Postupem času si tenisky získaly stále větší popularitu. Nosili je nejen basketbaloví hráči. Pohodlná, lehká obuv rychle našla mnoho obdivovatelů. Tenisky opustily sportovní haly a a nazuly je ... nohy kolemjdoucích.

TENISKY!

Jaké tenisky si mám vybrat na jaře?


Tenisky jsou v současné době jednou z nejoblíbenějších bot pro jarní sezónu. Nenosí se jen „na sportovní styl “, ale častěji se nosí i při více oficiálních příležitostech.

Dámské tenisky jsou perfektní sportovní obuv, která se nosí každý den. Lehké a pohodlné. Můžete si je vzít obchodu nebo na kávu s přáteli. Nemusíte dělat žádné speciální úpravy. Tenisky jsou ideální pro všechny druhy neformálního oblečení - kombinace trička + kalhoty, kalhoty a tenisky je již módní klasikou. Největší výhodou tenisek je bezpochyby to, že se snadno ošetřují. Gumovou podrážku můžete rychle vyčistit a můžete je také naházet beze strachu do pračky a usušit.


PRO TEPELNÉ A SLUNEČNÉ JARNÍ DNY JE VELMI DOBRÉ VYBRAT VESELÉ BARVY. ZDE JSOU NAŠE NÁVRHY..

Pastelové


Pastelové barvy se na jaře vracejí jako bumerang na módní přehlídky. Proč si vybrat pastelové boty? Jemné a jemné odstíny dodávají ženskost a dokonale doplňují jarní oblečení. Pastelové tenisky lze nosit nejen k džínám. Modely s nízkým lemem se dobře kombinuje s šaty nebo sukni v pastelových a květinových vzorů.

Klasika

Pokud máte rádi klasiku, měli byste být v pokušení tenisky v tmavě modré a černé. Takové tenisky dokonale ladí s džíny a mají ještě jednu výhodu - na nich není vidět žádná špína. Námořnictvo nebo černé tenisky lze nosit v mírně méně slunečných dnech bez obav.

TENISKY!

Intenzivní barvy a vzory

Pokud rádi vynikneme a milujeme výrazné barvy - pak stojí za to sáhnout po červené, modré nebo žluté tenisce. Na jaře můžete být více bláznivý a sáhnout po teniskách s charakteristickými vzory - květinovými nebo geometrickými.

Jakou výšku byste si měli vybrat?

V případě dámských tenisek můžete vybrat jaké koliv . Tyto boty lze kombinovat prakticky s čímkoli. Nebojme se experimentovat.

Tenisky jsou k dispozici ve dvou oblíbených variantách: nízké a vyšší kotníkové. Které bude lepší? Vše záleží samozřejmě na našich preferencích a vkusu módy. Jakýkoli typ tenisky - bez ohledu na výšku - se skvěle hodí k dámským kalhotám.

TENISKY!Nízké tenisky vypadají skvěle v kombinaci s lehkými vzdušnými šaty a mini, midi a mini sukně. Když je teplo, můžete je také nosit ke krátkým džínovým kraťasům.

Je lepší nosit tenisky s vysokým svrškem  k sukním a šatům - tento typ obuvi opticky zkracuje nohy. Vysoké tenisky je lepší nosit pouze k nošení kalhot.

Ukaž více výpisu z Březen 2020
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel