Velké boty -co teď?

2020-10-19
Velké boty -co teď?KOUPILA SIS SVÉ VYSNĚNÉ BOTY V PRODEJI, ALE JSOU PŘÍLIŠ VELKÉ? PATY SE POSOUVAJÍ DO PŘEDU NEBO PALCE DO ZADU? ZJISTĚTE, JAK ZMENŠIT PŘÍLIŠ VELKÉ BOTY A CÍTIT SE V NICH POHODLNĚ.

Proč se neoplatí nosit příliš velké boty?

Někteří lidé rádi nosí příliš velké boty. Meghan Markle to říká, aby se vyhnula haluxům. Je to dobrý nápad? Pokud to analyzujeme z hlediska zdraví nohou - určitě ne. Nosit nadrozměrné boty nás nutí chodit nepřirozeným a nefunkčním způsobem. To může vést k vážným problémům s nohama.Siedząca kobieta w za dużych butach - cielistych szpilkach do zmniejszenia

Co dělat, když jsou boty příliš velké?

Nejlepší způsob, jak se vypořádat s problémem s velkými botami, je samozřejmě koupit si boty, které nejlépe padnou na vaši nohu. Pokud si koupíme boty ve stacionárním obchodě, můžeme si boty přiměřit. Je důležité to udělat na konci dne, když jsou vaše nohy mírně unavené a zvětšují objem. V internetovém obchodě musíme věnovat zvláštní pozornost správnému měření chodidla a jeho přizpůsobení parametrům poskytovaným obchodem nebo výrobcem obuvi.Pzykład jak zmniejszyć buty sportowe wodą i suszarką


Nezapomeňte si přečíst: Jak změřit nohu když nakupujete online?

Co dělat, když máme doma na polici boty, které jsou pro nás příliš velké? Zde je několik způsobů, jak to napravit.

Navlékněte si ponožky navíc.

Prvním způsobem, jak napravit přilnutí nadměrných bot k noze, je nosit dva páry ponožek nebo jeden silnější. Ponožky vyplní prázdné místo v botě. Tento typ metody bude fungovat zejména u sportovní nebo zimní obuvi, pro kterou by oblékání další vrstvy neměl být problém. Nebude to však fungovat v botách, kde ponožky nejsou vítány, jako jsou lodičky, boty s špičkou nebo sandály. Také nošení dalších ponožek v létě může způsobit, že se vaše nohy docela potí.

Vyplňte prázdné místo v botě.

Prázdné místo kolem prstů můžete vždy vyplnit měkkým materiálem. Může to být toaletní papír, hedvábný papír, bavlněné kuličky. Umístíme je nebo dokonce přilepíme na horní část boty.

Vložte vložky do boty.

Výše uvedené dvě metody, i když jsou poměrně jednoduché a ekonomické, se nejlépe používají v naléhavých případech, kdy potřebujete rychle využít boty. Kromě toho nemusí být chůze v botách se dvěma ponožkami nebo polstrováním vpředu pohodlná. V situacích, kdy potřebujeme dlouhodobé řešení a pohodlí nohy je prioritou, budou vložky fungovat nejlépe.Vložky do bot jsou kousky látky, které jsou umístěny uvnitř vašich bot pro větší pohodlí, teplo a lepší střih. Zatímco vložky fyzicky nezmenšují velikost boty, vyplňují prázdný prostor mezi nohama na vnitřní straně boty. V prodeji je několik typů vložek, včetně:

 • Pohodlné vložky z přírodní kůže, které se nejlépe hodí ke sportovní obuvi. Poskytují nohu pohodlí, umožňují jí dýchat a naplňují ji dalšími centimetry.
 • Měkké a tenké silikonové vložky, které jsou ideální pro lodičky, vysoké podpatky, mokasíny nebo baleríny.
 • Filcové vložky, které lze vložit do bot, bot a jiných zimních bot. Jsou silné a teplé, dokonale vyplňují prázdné místo v botě.


Vložky mohou být pro celé chodidlo nebo pouze pro přední část. V případě, že příliš velké boty způsobují tření na patách, můžete si koupit i tzv podpatky.


Nezapomeňte si přečíst:
Co dělat, abyste zabránili oděru obuvi?

Jak zmenšit boty?


Pokud máte čas a opravdu byste chtěli, aby vám boty dobře seděly, aniž byste je naplňovali věcmi, můžete je zkusit doma trochu zmenšit.

Jak zmenšit sportovní obuv?

 1. Nastříkejte vodu na sportovní obuv pomocí rozprašovače nebo jiného postřikovače. Udržujte boty vlhké, ale ne mokré.
 2. Osušte obuv fénem nebo sušičkou.
 3. Změřte si boty. Pokud jsou stále velké, opakujte všechny kroky znovu, dokud boty nemají požadovanou velikost.

Jak zmenšit kožené boty?

 1. Navlhčete si boty atomizérem.
 2. Vysušte fénem. Nedržte jej příliš blízko u bot, protože by to mohlo způsobit poškození.
 3. Po úplném vyschnutí zkontrolujte, zda lépe sedí. Pokud ne, opakujte tento postup, dokud boty těsně nesedí.
 4. A pro opravdu dokonalé uchycení pro vás máme profesionální tip: Pokud je během nošení vysušíte, zúží se kolem vaší nohy.
 5. U bot ze semiše a kůže nezapomeňte na údržbu. Poslední fází je použít na ně sadu semišových a kožených přípravků.Ukaž více výpisu z Říjen 2020
Doporučené
Šetříš278,00 Kč
Dámské šněrovací kotníkové boty s přezkami Dámské šněrovací kotníkové boty s přezkami
778,00 Kč1 056,00 Kč13226 pkt.
Šetříš444,00 Kč
Dámské krémové štibletky na černé podrážce Dámské krémové štibletky na černé podrážce
778,00 Kč1 222,00 Kč13226 pkt.
Šetříš278,00 Kč
Dámské hnědé kotníkové boty na nízkém podpatku VincezaDámské hnědé kotníkové boty na nízkém podpatku Vinceza
778,00 Kč1 056,00 Kč13226 pkt.
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel